Inzerce

nepravidelná stolice

Zdravím, jsem matka a mám 6-letého syna. Trpí od 2 let nepravidelnou stolicí i přesto, že byl i v nemocnici na klistýru a prošel skoro všemi projímadly. Tak bych moc prosila o nějakou radu, protože to dodnes nepomáhá ‼ Děkuji předem za případnou pomoc . Bubine

Inzerce
Odpovědi
Božena

Dobrý den, mám 3-letého vnoučka, pokud ho trápily větry, vždy pomohl BabyCalm. Pak postupně přecházel na umělou stravu a k tomu se začali přidávat problémy se stolicí. Vyzkoušeli jsme různé probiotika dokonce i čípky. Nic však nezabíralo až před rokem nám byl doporučen nový přípravek pro děti InClever a ten jediný nám pomohl. Takže tuto zkušenost předávám dál, není nic krásnějšího, když je vnuk spokojený a nekroutí se bolestí. Přípravek je přírodní a objednala jsem ho na emailu: csupkova@seznam.cz , protože v lékarně není a objednat ho nechtěj.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. dubna 2009, 21:27:48

Bidunka

Dobrý den.... jsem mamča na MD a moje holčička měla ten stejný problém, kterého jsme se již zbavili díky přírodnímu produktu... ráda Vám povím víc na emailu: bidunka@seznam.cz Evča

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. června 2009, 08:53:26

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 22:20:41

Skús na: pomazanka31@gmail.com  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.