Inzerce

akné

Dobrý den pokud máte akné a memůžete se ho zbavit něco bych vám poradila.bylinný sirup obsahuje 26 bylin určitě by vám pomohl se akné zbavit pokud máte zájem pište na email fickertova@seznam.cz ráda vám pomohu.

Inzerce
Odpovědi
koralína

Mně zabral dobře Grep-out, do měsíce jsem byla bez příznaků. Taky jsme upravila stravu, což výrazně pomohlo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. září 2010, 10:07:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jste také dárcem krevní plazmy?
Zatím hlasovalo 44 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • porodní babička (Jsou domácí porody hazardem s lidským životem?) 10. srpna 2017, 13:06:16

Nepochopila jsem,proč má být u porodu mimo zařízení i dula,když je tam zkušená porodní… Diskutovat

• Bohdana (Střeva) 16. srpna 2017, 06:52:25

Manžel bere kvůli své nemoci několik léků. Dlouho to zvládal v pohodě. Nedávno mu přibyli… Diskutovat

• Luboš (Diabetická neuropatie ) 14. srpna 2017, 14:14:10

Musím uznat ,že na tom něco je.I mne to pomáhá. Zejména v noci ,kdy mohu spát ,jako… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.