Inzerce

Jak brzy po první HA je možný sex bez kondomu?

Dobrý den, začala jsem brát svoji první antikoncepci - Jeanine. S přítelem jsme doposud používali kondom. Zajímalo by mne po jaké době je možné vysadit jinou antikoncepci a zůstat jen u prášků. V příbalovém letáku stojí, že pokud začnu s prášky v první den cyklu, je další antikoncepční metoda zbytečná. Beru prášky sedmým dnem, je bezpečný sex bez kondomu? Děkuji za rady a zkušenosti.

Inzerce
Odpovědi
:)

ja sem jeanine brala taky a ano je hodně spolehlivá a pusobí hned když ji teda bereš pravidelně :) ted mám Foxinette a jsem taky maximalně spokojená je uplně stejná ale levnější :)

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. srpna 2013, 17:27:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 103 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (komu pomohl nejaky spalovac tuku pri cviceni) 22. dubna 2017, 08:00:20

Katka: Na klouby ti poradim, zkus tyhle doplnky http://www.nutrinoid.cz/kloubni-vyziva Diskutovat

• terla (Sport a prevence) 22. dubna 2017, 17:33:41

Už jste ho začala užívat? Ráda bych se dozvěděla jestli opravdu funguje. Mám podobné… Diskutovat

• relax (Cvičení v těhotenství - 1. část) 21. dubna 2017, 23:21:37

Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ? Mrknete na me videa… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.