Inzerce

RS léčitelé

Ahoj,máte někdo zkuženosti s léčbou RS u lidových léčitelů?Pokud ano ozvěte se.Dík.

Inzerce
Odpovědi
Lída

Má RS 25let, je to boj a spousta tolerance od manžela a dospělé dcery. Léčitelé-dva mi řekli, že RS nemám a k dalším jsem nešla.Mám za sebou 3lumbální punkce a 2MR-nemoc je jistá.prvních 10let to byla občasná ataka, pak přišla jedna berle, pak druhá a teď občas vozík ale rozhodně to nevzdávám. Ujdu tak max 100m) no spíš 50), vzhledem k tomu, že od pasu dolů to tělo jaksi není moje tak sexuální život je děsná sranda ale co chcete ve skoro 50letech.Jsem 3roky na betaferonu-první týden vysoké horečky ale pak pohoda.před 6lety vážný úraz a několik operací-páteř, kotník...lékaři se trochu báli ale RS byla rozumná a po dobu léčení 6měsíců se nehlásila. Lidičky nezoufejte je to sice pěkná k.... ale mi nad ní zvítězíme.Zdravím vás Lída

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. června 2009, 11:13:24

Kamil Pivoda

Ahoj. Ma zena ma rs asi dva roky. Prubeh byl docela rychly, necitila nic od pasu dolu. Kapacky v nemocnici nepomahaly a tak jsme nakonec sahly po leciteli.Muzu rict, ze fakt pomohl a jeji stav se zlepsil. Necitlivost ustoupila do konecku prstu a je v poho...Zazraky se deji.Pokud budete chtit vice info, piste kamil.pivoda@centrum.cz

5. července 2010, 22:47:42

boža

Onemocnela nam dcera je ji 25 let.Nechceme aby byla lečena pouze chemicky ale shanime kontakt na dobreho lecitele dekuji vam za kontakt na nej.Muzete prosim na meila bozkova4@seznam.czPredem dekuji

9. ledna 2012, 12:22:00

Lída

Bojuji s RS od r. 1985. Pokud se někdo chcete na cokoli zeptat můj E mail.lidus2000@seznam.cz Upozoňuji, že nevím všechno ale nelžu.

24. června 2009, 12:03:06

Jana1 poděkování

Mám RS už 31 let, je mi 56. Průběh přibližně jako u Lídy - jedna hůl, francouzské hole a teď už většinou na vozíčku. Ještě jezdím autem a ujdu hroznou chůzí max. 100 m. Dvakrát jsem si zlomila nohu v krčku, ale vždy jsem se z toho nějak vyhrabala, před třemi lety po příchodu z nemocnice jsem používala vozík a už jsem se téměř nevrátila k chůzi, taky trochu z pocitu pohodlí a bezpečí. V posledním roce se mi stav bohužel zhoršil, dle lékaře je to přirozený průběh sekundárně progresivní formy nemoci, bojím se, jak to bude dál. Má někdo zkušenosti s tím, že se nemoc může zlepšit nějakým cvičením či rehabilitací? /Žiju zatím celkem aktivně, 3x týdně jezdím do nemocnice na rhc, ale jestli to není málo?/

4. září 2009, 18:10:03

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • icvco (tralgit) 28. listopadu 2016, 15:05:19

Ja zhánam tramalove kvapky aby som sa zbavil zavislosti na pervitine ak by mi niekdo pomohol budem… Diskutovat

• Lubomilka (pomoc přírodní cestou) 29. listopadu 2016, 17:27:41

Doporučuji Vitapixlu na močový měchýř  Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.