Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

strašlivá bolest stehen a kolenou

Prosím, pomozte. Bolí mě strašně kolena a stehna. Především když chodím a sedím. Prosím o pomoc, Vy jste má jediná naděje, Můj email Oli.Karabinová@email.cz Děkuji za brzkou odpověď a přáním pěkného dne Karabinová

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Leenka
1x

Na bolest kloubů, svalů, šlach, zad atd. doporučuju léčivý bylinný gel Artroline. Dá se sehnat na netu.

Tomáš
10x

Trpěl jsem bolestmi obou kolen a to střídavě, při chůzi a v klidu. Mně pomohl produkt Flex Code 500ml (sirup). Řekli mi že obsahuje nejvyšší dávky všech látek, tak jsem jej koupil v lékárně. Nyní (po dvou baleních) a několik set korun méně :-) cítím zlepšení o 75%, tak doporučuji dál.

Marcela

Taky jsem trpěla jako pes! Ale od doby kdy jsem začla užívat Priessnitz kloubní výživu se mi vše změnilo. Neřeším lavičky a nedívám se už z dálky, kde nějaká je, abych si na ní mohla sednout, neřeším hraní s vnoučátky a už jen řeším kdy a kde půjdeme :) Jsem hrozně ráda, že jsem dala na radu paní v lékárně a psolechla jí. Navíc balení, kde je měsíc tobolek zdarma není všude :)

Žirafka

Zkuste Enzycol, bratrovi prý na bolest kloubů vážně pomohl, taky by to chtělo asi zajít k lékaři :) doufám že se to zlepší

Eržika
2x

Mohu směle doporučit. S bolestí kloubů se potýkám posledních pár let. Kvůli jiným onemocněním mi doktorka předepisovala diuretika, který prý zvyšují riziko propuknutí dny a nejspíš i tohle může za průběh nemoci. Samozřejmě jsem si vyhledala všemožné rady na internetu a zkoušela jsem všemožné přípravky a přípravek Enzycol mi pomohl od pravidelných návalů bolesti. Cítím se líp

Ronal

tak že bych do toho taky šel? nezná to špatně a i jinde to lidem, až na drobné výjimky, celkem vyhovovalo. Tolik to zas nestojí, tak si asi udělám malou zkoušku. Horší to s těmi klouby stejně být nemůže

František

Mohu potvrdit, že Enzycol opravdu funguje. Měl jsem problém s klouby. Bydlím ve 3 patře v staré zástavbě bez výtahů a opravdu byl pro mne problém vylést do schodů. Dcera mi dala k Vánocům Enzycol a já jsem remcal, nesnáším doplňky stravy, dle mě jsou totiž většina výrobců žebráci, kteří okradají lidi. Na Enzycol jsem nikde moc reklamy neviděl. Ptal jsem se i doktora, co na to říká a prý tím nemohu nic zkazit. Užívám od konce prosince 2014 tedy něco přes měsíc a je to mnohem lepší.

Adam
1x

Mě se osvědčil na bolest kolene a kloubů obecně Geladrink. Nejvíc mi vyhovuje ve formě tablet ten Geladrink forte užívám od doby co mám po operaci pravidelně a jsem fakt spokojen.

kristina

Dobrý den, užívám dlouhodobě Benegen 4. Má vysoký obsah KOLAGENU tudiž jeho učinnost musí být ikdyby se výrobci zblaznili !:-D

Lucie

Ano Benegen 4 mi taky skutečně pomohl doporučuji

Milena

Dobrý den poradte prosí , bolí mne v třísle na levé straně a ktomu se přidali bolesti stehen a kolenou ,nejhorší v leže v klidu.,poradí mi někdo beru injekce na zvíšený hormon,máte někdo stímto skušenosti?moc děkují M.

Jean

je to málo inf. testy na chlamydie a pod. mikroparazity

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce