Inzerce

Pupeční kýla

Mám pupeční kýlua řeším otázku,zda je lepší si ji nechat odstranit,až po dítěti,ktere plánujem za 2 roky nebo před?

Inzerce
Odpovědi
Václav Bäumel4 poděkování

Při operaci břišní v(pupeční kýly po laparoskopické operaci pupeční kýly mi 3 dny po operaci popraskaly stehy při záchatu kašle.Jedna klinika mi nabízí, že mě odoperuje s tím, že vezme chybějící svaly z nohy, druhá, že musím zhubnout 10kg aby mohli přeložit svaly nad sebe.- Když jsem kýlu po operaci žlučníku zjistil, stále jí odsouvaly s tím , že se později uvidí.Díky všem za radu a názor.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. října 2009, 21:51:51

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 12 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Honza (Cystoskopie) 10. listopadu 2017, 20:01:05

Před 3mi dny jsem absolvoval cystoskopii na poliklinice P4. Pobyt v ordinaci cca 15 min.. Samotný… Diskutovat

• Hana (Léky užívané u žaludečních vředů) 12. listopadu 2017, 15:40:53

Boli me spis cele bricho ale hlavne pod prsy ten trouhelnik uzivam uz dlouho dobe lanzul protoze… Diskutovat

• Stefan (Bechtěrevova choroba) 15. listopadu 2017, 17:36:24

Biologicka liecba ako vyskum?, ta liecba je uz overena aspon 10 rokov...to vam poistovna odmietla… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.