Inzerce

Zmenšení

Dobrý den dámy.. Mám takový problém.. Mě je 18, ale že už od svých 13let mám velká prsa... Nakonec jsem skončila na velikosti 75 D (E) ... od té doby, co mi narostly pořádně prsa - a bohužel se i hodně prověsily - mam velké problémy se zádama.. Bolí mě, kolikrát nemůžu vůbec sedět u stolu a musím ležet..Navíc svojí velikostí, váhou a velkým prověšením mě bez podprsenky bolí i samotná prsa.. určitě ten pocit taky znáte - pocit, jako by se mi prsa měly utrhnout.. Ortoped mi zjistil také skoliozu zad.. Slyšela jsem o případech, kdy i v takhle mladém věku pojišťovna zmenšení prsou uhradí. Ale zároveň jsem četla, že se to ženám, které ještě někojily nedoporučuje Vůbec si nevím rady, jestli bych měla aspoň malou šanci, že by mi prsa zmenšily a neměla bych je tak svěšené.. :( Navíc, pak už je to také o psychice.. Mám téměř rok přítele, ale po celou dobu, co jsme spolu se před ním stydím za svá prsa.. Trička mi přes prsa nejsou, závidím kamarádkám, které potřebují nutně sehnat podprsenku a seženou všude uplně bez problémů levnou a pěknou.. To já se nikdy pod 500 Kč za podprsenku nedostanu.. Seženu pěknou, v mojí velikosti, ale nakonec mi nesedí, takže mám doma prakticky jen dvě podprsenky, které mi sednou a které nosím pořád.. Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli nevíte, zda mám aspoň nějakou šanci na zmenšení, i když je mi teprve 18 let...:/

Inzerce
Odpovědi
Sklenářová

Super a jsou vám vidět nějaké jizvy?

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. července 2018, 21:03:18

Dáša

Jizvičku mám minimální, není skoro vidět :)

19. července 2018, 09:38:41

Sklenářová

Já se právě bojím abych neměla nějakou hoodně viditelnou jizvu pak po zákroku to bych nerada:.... takže tohle ráda slyším a budu doufat že ta moje bude také minimální, děkuji

22. července 2018, 21:38:51

Linda

Co korekce jizev? Dívala jsem se že na té klinice Aesthevita se tento zákrok provádí..

24. července 2018, 15:18:57

Bety

Osobně nemám s tímto zákrokem zkušenost, ale na té klinice jsem byla na jiném zákroku a zkušenost velmi dobrá

5. srpna 2018, 22:18:56

Linda

No to nevadí já ten zákrok chci tak jsem se na tu kliniku objednala na konzultaci... mluvila jste na konzultaci už s plastikem?

7. srpna 2018, 13:09:17

Bety

Dobrý den, ano na konzultaci se mi už věnoval pan Pilka

13. srpna 2018, 13:34:48

Valentová

Před týdnem mi v Aesthevita dělali liposukci podbradku Neck Tite, spokojenost totálně absolutně největší!:)

15. srpna 2018, 21:18:09

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak moc je pro Vás důležité, zda dětská kosmetika má označení BIO?
Zatím hlasovalo 120 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Adam (Neplodnost - úvod do problematiky) 15. srpna 2018, 11:16:49

Prikladam nekolik tipu, jak zvysit plodnost muze i bez leku.. https://www.vimax.cz/leky-na-potenci/ Diskutovat

• Peter (tralgit) 10. srpna 2018, 06:28:52

Ľudia ja som ho bral 5 rokov, chcel som s nim prestať tak som musel vymyslieť ako to zvládnuť… Diskutovat

• Alwin (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 10. srpna 2018, 15:38:05

Už jsem doma, samotný zákrok byl v pohodě, jen na pokoji to bylo hrozné, po narkóze jsem se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.