Inzerce

Zmenšení

Dobrý den dámy.. Mám takový problém.. Mě je 18, ale že už od svých 13let mám velká prsa... Nakonec jsem skončila na velikosti 75 D (E) ... od té doby, co mi narostly pořádně prsa - a bohužel se i hodně prověsily - mam velké problémy se zádama.. Bolí mě, kolikrát nemůžu vůbec sedět u stolu a musím ležet..Navíc svojí velikostí, váhou a velkým prověšením mě bez podprsenky bolí i samotná prsa.. určitě ten pocit taky znáte - pocit, jako by se mi prsa měly utrhnout.. Ortoped mi zjistil také skoliozu zad.. Slyšela jsem o případech, kdy i v takhle mladém věku pojišťovna zmenšení prsou uhradí. Ale zároveň jsem četla, že se to ženám, které ještě někojily nedoporučuje Vůbec si nevím rady, jestli bych měla aspoň malou šanci, že by mi prsa zmenšily a neměla bych je tak svěšené.. :( Navíc, pak už je to také o psychice.. Mám téměř rok přítele, ale po celou dobu, co jsme spolu se před ním stydím za svá prsa.. Trička mi přes prsa nejsou, závidím kamarádkám, které potřebují nutně sehnat podprsenku a seženou všude uplně bez problémů levnou a pěknou.. To já se nikdy pod 500 Kč za podprsenku nedostanu.. Seženu pěknou, v mojí velikosti, ale nakonec mi nesedí, takže mám doma prakticky jen dvě podprsenky, které mi sednou a které nosím pořád.. Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli nevíte, zda mám aspoň nějakou šanci na zmenšení, i když je mi teprve 18 let...:/

Inzerce
Odpovědi
Sklenářová

Super a jsou vám vidět nějaké jizvy?

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. července 2018, 21:03:18

Dáša

Jizvičku mám minimální, není skoro vidět :)

19. července 2018, 09:38:41

Sklenářová

Já se právě bojím abych neměla nějakou hoodně viditelnou jizvu pak po zákroku to bych nerada:.... takže tohle ráda slyším a budu doufat že ta moje bude také minimální, děkuji

22. července 2018, 21:38:51

Linda

Co korekce jizev? Dívala jsem se že na té klinice Aesthevita se tento zákrok provádí..

24. července 2018, 15:18:57

Bety

Osobně nemám s tímto zákrokem zkušenost, ale na té klinice jsem byla na jiném zákroku a zkušenost velmi dobrá

5. srpna 2018, 22:18:56

Linda

No to nevadí já ten zákrok chci tak jsem se na tu kliniku objednala na konzultaci... mluvila jste na konzultaci už s plastikem?

7. srpna 2018, 13:09:17

Bety

Dobrý den, ano na konzultaci se mi už věnoval pan Pilka

13. srpna 2018, 13:34:48

Valentová

Před týdnem mi v Aesthevita dělali liposukci podbradku Neck Tite, spokojenost totálně absolutně největší!:)

15. srpna 2018, 21:18:09

Juříčková

A klinika Aesthevita jako taková na vás působila dámy jak?

19. srpna 2018, 21:26:53

Valentová

Na mě útulně a moc hezky.. je to tam moderní čísté.. krásně vybavené já jsem moc spokojená se vším tady :)

23. srpna 2018, 23:10:37

Juříčková

A přístup? Myslím nejen plastika ale tak celkově

25. srpna 2018, 22:17:02

Valentová

Tak pro mně včetně přístupu na klinice vše v naprostém pořádku, však zkuste se objednat na konzultaci a sama si potom můžete udělat obrázek jak to na vás celé bude působit, na mě už ta konzultace zapůsobila :) Chování všech bylo vstřícné u mě :) Na nikoho kdo by semnou nejednal jako v bavlnce jsem nenarazila tady :)

27. srpna 2018, 17:20:12

Svatava

Zdravíčko, je mi 53 let, a rádabych vyzkoušela facelift... jsou na to různé názory, tak se chci zeptat zda na tom někdo byl a jaké jsou vaše zkušenosti?

10. září 2018, 20:35:00

Boženka

Velmi pěkně vás zdravím, já na faceliftu byla jednou, a za sebe jsem spokojená. Šla jsem až ve svých 55 letech ale jsem opravdu ráda že sem do toho šla. Pokud si to přejete zkuste se o tom poradit s plastikem určitě vám k tomu řekne svůj názor a vysvětlí vše co potřebujete

14. září 2018, 10:13:53

Jana

Dobrý den,vždycky jsem měla velké prsa a teď po dětech je to ještě horší. Chtěla bych jít na zmenšení,jen se bojím té bolesti po operaci. Můžu vás poprosit o vaše názory,vy které jste tuto operaci podstoupily. Děkuji moc

21. září 2018, 16:21:02

Marie

Jani mě se po třech porodech udělaly čtyřky tak jsem šla také na zmenšení.. dělal mi to v Praze doktor Pilka a jsem moc spokojená

28. září 2018, 14:18:54

Holubářová

Marie a jak to je s jizvou po zákroku, není velká?

30. září 2018, 22:30:58

Karolina

Jani já jsem byla teď na zmenšení v Brně a měla jsem takový dávkovač ze kterého jsem měla zavedené katetry do ranek a ty mi postupně vtlačovaly analgetika na tlumení bolesti. A paráda ani jsem nevěděla,že mi něco dělali :-)

18. října 2018, 12:21:26

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 91 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alča (Léčba akné a chemický peeling) 14. října 2018, 17:49:04

Jak dlouho to tak zhruba trvá než se po peelingu začne pleť zlepšovat ? Není to moc… Diskutovat

• maja (Zvýšené Anti TPO a Anti TG) 20. října 2018, 13:40:13

odpovedáte vôbec na dotazy? Diskutovat

• Lenka (Péče o jizvy) 19. října 2018, 12:42:44

Krém Scar Esthetique mi pomohl na jizvu po císaři. Poctivě jsem masírovala a teď už není… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.