Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Zmenšení

Dobrý den dámy.. Mám takový problém.. Mě je 18, ale že už od svých 13let mám velká prsa... Nakonec jsem skončila na velikosti 75 D (E) ... od té doby, co mi narostly pořádně prsa - a bohužel se i hodně prověsily - mam velké problémy se zádama.. Bolí mě, kolikrát nemůžu vůbec sedět u stolu a musím ležet..Navíc svojí velikostí, váhou a velkým prověšením mě bez podprsenky bolí i samotná prsa.. určitě ten pocit taky znáte - pocit, jako by se mi prsa měly utrhnout.. Ortoped mi zjistil také skoliozu zad.. Slyšela jsem o případech, kdy i v takhle mladém věku pojišťovna zmenšení prsou uhradí. Ale zároveň jsem četla, že se to ženám, které ještě někojily nedoporučuje Vůbec si nevím rady, jestli bych měla aspoň malou šanci, že by mi prsa zmenšily a neměla bych je tak svěšené.. :( Navíc, pak už je to také o psychice.. Mám téměř rok přítele, ale po celou dobu, co jsme spolu se před ním stydím za svá prsa.. Trička mi přes prsa nejsou, závidím kamarádkám, které potřebují nutně sehnat podprsenku a seženou všude uplně bez problémů levnou a pěknou.. To já se nikdy pod 500 Kč za podprsenku nedostanu.. Seženu pěknou, v mojí velikosti, ale nakonec mi nesedí, takže mám doma prakticky jen dvě podprsenky, které mi sednou a které nosím pořád.. Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli nevíte, zda mám aspoň nějakou šanci na zmenšení, i když je mi teprve 18 let...:/

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Sklenářová

Super a jsou vám vidět nějaké jizvy?

Dáša

Jizvičku mám minimální, není skoro vidět :)

Sklenářová

Já se právě bojím abych neměla nějakou hoodně viditelnou jizvu pak po zákroku to bych nerada:.... takže tohle ráda slyším a budu doufat že ta moje bude také minimální, děkuji

Linda

Co korekce jizev? Dívala jsem se že na té klinice Aesthevita se tento zákrok provádí..

Bety

Osobně nemám s tímto zákrokem zkušenost, ale na té klinice jsem byla na jiném zákroku a zkušenost velmi dobrá

Linda

No to nevadí já ten zákrok chci tak jsem se na tu kliniku objednala na konzultaci... mluvila jste na konzultaci už s plastikem?

Bety

Dobrý den, ano na konzultaci se mi už věnoval pan Pilka

Valentová

Před týdnem mi v Aesthevita dělali liposukci podbradku Neck Tite, spokojenost totálně absolutně největší!:)

Juříčková

A klinika Aesthevita jako taková na vás působila dámy jak?

Valentová

Na mě útulně a moc hezky.. je to tam moderní čísté.. krásně vybavené já jsem moc spokojená se vším tady :)

Juříčková

A přístup? Myslím nejen plastika ale tak celkově

Valentová

Tak pro mně včetně přístupu na klinice vše v naprostém pořádku, však zkuste se objednat na konzultaci a sama si potom můžete udělat obrázek jak to na vás celé bude působit, na mě už ta konzultace zapůsobila :) Chování všech bylo vstřícné u mě :) Na nikoho kdo by semnou nejednal jako v bavlnce jsem nenarazila tady :)

Svatava

Zdravíčko, je mi 53 let, a rádabych vyzkoušela facelift... jsou na to různé názory, tak se chci zeptat zda na tom někdo byl a jaké jsou vaše zkušenosti?

Boženka

Velmi pěkně vás zdravím, já na faceliftu byla jednou, a za sebe jsem spokojená. Šla jsem až ve svých 55 letech ale jsem opravdu ráda že sem do toho šla. Pokud si to přejete zkuste se o tom poradit s plastikem určitě vám k tomu řekne svůj názor a vysvětlí vše co potřebujete

Jana

Dobrý den,vždycky jsem měla velké prsa a teď po dětech je to ještě horší. Chtěla bych jít na zmenšení,jen se bojím té bolesti po operaci. Můžu vás poprosit o vaše názory,vy které jste tuto operaci podstoupily. Děkuji moc

Marie

Jani mě se po třech porodech udělaly čtyřky tak jsem šla také na zmenšení.. dělal mi to v Praze doktor Pilka a jsem moc spokojená

Holubářová

Marie a jak to je s jizvou po zákroku, není velká?

Karolina

Jani já jsem byla teď na zmenšení v Brně a měla jsem takový dávkovač ze kterého jsem měla zavedené katetry do ranek a ty mi postupně vtlačovaly analgetika na tlumení bolesti. A paráda ani jsem nevěděla,že mi něco dělali :-)

Jana

Karolino, tak to je super zkusím se nato pozeptat, mám jít příští týden na konzultaci, tak se rovnou pozeptám. A kolik se za to platí?

Lucie

Dámy a co jen zpevnění prsou, máte zkušenost?

Radka

Luci já mám za sebou augmentaci v effect clinic... kdyby mi stačilo jen zpevnění byla bych šťastná:D

Lucie

No já si myslím že zmenšit ani zvětšit nepotřebuju, že je mám tak akorád... jenom to chce po dětech zkrátka trochu zpevnit.. a na konzultaci už ste mluvila s plastikem? Nechám si asi poradit i od něj co mi doporučí

Radka

ahoj ano na konzultaci sem mluvila s plastikem což je podle mě super, protože mě to dost uklidnilo když sem tak nějak osobněji poznala toho kdo mi bude plastiku dělat

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 58 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce