Inzerce

Nalepovací nehty

dobry den, chtěla sem se zeptat, dcera si dřív platila gelové nehty, ale už jí to omrzelo a zase s tim začla, ale tentokrát včera si zkusila dát nalepovací nehty, u kterého je lepidlo, nemůže to lepidlo nšjak nehty poškodit?Díky za odpověd....

Inzerce
Odpovědi
Ajulka

no,jak které lepidlo ty nehty poškozuje,ale pokud po sundání nehtů budeš trošku ty nehty no o ně pečovat,tak je to potom O.k.Já jsem měla gelovky,mě to omrzelo,tak jsem vyzkoušela nalepovací ale nelpila jsem je kopsmetickým lepidlem ale sekundovým,drží to lépe a nehet se jen tak neodloupne.mám doma celé sady nalepovacích nehtů,různých barev a mě osobně se to líbí.každá si najde svoji lepší techniku jak nehty lepit i firmu,kde jsou kvalitní lepidla.já sem hledala 1 rok a našla sem a jsem ÚPLNĚ SPOKOJENÁ!!!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. června 2009, 18:39:01

lucinečika 75

ahoj já nevím jestli vteřinák funguje nezkoušela sem to bojím se jak to potom sundám ? porad mi ajulko moc ráda tě mám !!!!! i ty strany

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. dubna 2015, 11:19:59

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:52:53

nervové potíže působí toxiny a mikroparaziti, nedá se to léčit antidepresivami :-) Diskutovat

• Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• olina (frontin) 28. listopadu 2016, 12:56:43

Tady musim uplne souhlasit z pani janou mam neco podobneho Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.