Inzerce

Nalepovací nehty

dobry den, chtěla sem se zeptat, dcera si dřív platila gelové nehty, ale už jí to omrzelo a zase s tim začla, ale tentokrát včera si zkusila dát nalepovací nehty, u kterého je lepidlo, nemůže to lepidlo nšjak nehty poškodit?Díky za odpověd....

Inzerce
Odpovědi
Ajulka

no,jak které lepidlo ty nehty poškozuje,ale pokud po sundání nehtů budeš trošku ty nehty no o ně pečovat,tak je to potom O.k.Já jsem měla gelovky,mě to omrzelo,tak jsem vyzkoušela nalepovací ale nelpila jsem je kopsmetickým lepidlem ale sekundovým,drží to lépe a nehet se jen tak neodloupne.mám doma celé sady nalepovacích nehtů,různých barev a mě osobně se to líbí.každá si najde svoji lepší techniku jak nehty lepit i firmu,kde jsou kvalitní lepidla.já sem hledala 1 rok a našla sem a jsem ÚPLNĚ SPOKOJENÁ!!!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. června 2009, 18:39:01

lucinečika 75

ahoj já nevím jestli vteřinák funguje nezkoušela sem to bojím se jak to potom sundám ? porad mi ajulko moc ráda tě mám !!!!! i ty strany

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. dubna 2015, 11:19:59

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 222 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (nehty) 20. září 2018, 17:47:58

Máte prosím někdo tip co na kůžičku kolem nehtů? dělají se mi záděry a mam ji hrozně… Diskutovat

• Tomáš Jelinek (SUSTANON 250) 23. září 2018, 17:57:58

Zdravím,koupil jsem od pana xy jednu ampulku v které je mix látek testak,trenbolone a nandrolonu… Diskutovat

• Zuzana (K bolestem kloubů přispívá i vodácký sport) 24. září 2018, 23:33:23

myslím, že TripleBlend je snad jediný přípravek který pomáhá Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.