Inzerce

Nalepovací nehty

dobry den, chtěla sem se zeptat, dcera si dřív platila gelové nehty, ale už jí to omrzelo a zase s tim začla, ale tentokrát včera si zkusila dát nalepovací nehty, u kterého je lepidlo, nemůže to lepidlo nšjak nehty poškodit?Díky za odpověd....

Inzerce
Odpovědi
Ajulka

no,jak které lepidlo ty nehty poškozuje,ale pokud po sundání nehtů budeš trošku ty nehty no o ně pečovat,tak je to potom O.k.Já jsem měla gelovky,mě to omrzelo,tak jsem vyzkoušela nalepovací ale nelpila jsem je kopsmetickým lepidlem ale sekundovým,drží to lépe a nehet se jen tak neodloupne.mám doma celé sady nalepovacích nehtů,různých barev a mě osobně se to líbí.každá si najde svoji lepší techniku jak nehty lepit i firmu,kde jsou kvalitní lepidla.já sem hledala 1 rok a našla sem a jsem ÚPLNĚ SPOKOJENÁ!!!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. června 2009, 18:39:01

lucinečika 75

ahoj já nevím jestli vteřinák funguje nezkoušela sem to bojím se jak to potom sundám ? porad mi ajulko moc ráda tě mám !!!!! i ty strany

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. dubna 2015, 11:19:59

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 143 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mik (TRITTICO AC) 25. února 2017, 22:14:45

Já jsem byl po měsíci fit a myslím že bývám i častěji nadržený... ale to je možná… Diskutovat

• Karel (Pocení rukou a nohou) 26. února 2017, 13:09:42

Elektroperspirant mám , používám ho občas a musím říct , že mi pomáhá nicméně… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 26. února 2017, 21:15:06

Jean, ok každý vieme to svoje. Občas sa ozvi čo máš nové, ja už nebudem písať nič. Ale… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.