Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

NiQuitin CQ 4mg

Dobry den, uz od zari 2008 uzivam NiQuitin CQ 4mg pastilky. Po teto celkem dlouhe dobe mi spise pripada, ze uz sice nejsem zavisla na cigaretach, ale na techto pastilkach. Pokazde, kdyz se snazim je omezit, tak zacinam byt nervozni, podrazdena, nedokazu se soustredit (proste typicke abstinencni priznaky) a to si bohuzel nemohu v praci dovolit. Tam potrebuju kazdodenne 100% fungovat.. Kourila jsem predtim cca 8 let asi 15-20cigaret denne. Zkousela jsem i prejit na 2 mg, ale spise mi pripadalo, ze musim zvysovat pastilkami davky, Nema prosim Vas nekdo zkusenost s temito pastilkami, popr. mi poradit jak na to, abych je prestala uzivat? Tyto pastilky nejsou zrovna nejlevnejsi zalezitost...Predem dekuji!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Dana
1x

Jsem na tom stejně. Užívám tyto pastilky asi 4 roky a nemohu se bez nich obejít. Řeším to 2mg pastilkami a ještě si je lámu na 4 kousky. Tím si je můžu brát častěji a na den mi stačí asi 3 ks. Uvítala bych 1mg, ale ty u nás nikdy neprodávali. Nyní bohužel nejsou v celé republice, tak to řeším žvýkačkami. Docela se bojím nežádoucích účinků, ale zase se utěšuji, že je to lepší než kouření. Hlavně, aby je už dovezli, nebo si nakonec odvyknu :-))

JAJINA

JÁ UŽÍVÁM NICO ŽVÝKAČKY 4 MG. A JSEM SPOKOJENÁ. TAKY ALE MÁM STRACH, JAK TO PŮJDE BEZ NICH. CHCI SE ZEPTAT DANY, JAKÉ MYSLÍ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY, COPAK NÁHRADNÍ NICO LÉČBA, TEDY PASTILKY A ŽVÝKAČKY MAJÍ NĚJAKÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY, DÍKY .

Dana

Na otázku nežádoucích účinků nikotinu by nám dokázal asi odpovědět nějaký lékař. (Já myslím, že to zatěžuje srdce.) Vím ale určitě, že tyto žvýkačky nebo pastilky se mají použít jen na překlenutí abstinenčních příznaků a ubírat je až do nuly. No a to se mi právě moc nedaří, beru je stále. Nekouřím už asi 7 let, ale chuť na cigaretu mám pořád a vím, že kdybych si dala jednu, tak v tom zase lítám.

saxana
1x

Dobrý den, zůstaly mi nějaké balení pastilek Niquitin 2 a 4mg. Pokud by měl někdo zájem můžu je prodat a poslat. Kontakt mail: [email protected].

Hanka

Já si kupuji taky pastilky, ale HerbalMed. Jou přírodní, bylinné a nejsou drahé, takže mě vyhovují :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce