Inzerce

Nervozita,nutkání na toaletu

Už asi rok mám problémy ohledně nervozity.Vždy když mám jít do školy či do pizzerky se bavit nebo někam,tak začnu být nervozní a mám nutkání na toaletu-průjem.Jen doma jsem v pohoděa nechodím na wc.Má někdo také takový problémy spojený nervozitu s průjmem.Chodím k psycholožce a půjdu k psychyatrovi si napsat léky,jen se bojím,že na nich budu závislá.Prosím odepište

Inzerce
Odpovědi
Michal27

Mivam stejne problemy. Jeste se mi stahne zaludek, taky moc nevim co s tim. Pokud je to jen prujem tak bych to neresil.

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. září 2009, 10:33:37

ANOnym

Ano, i já mám takové problémy, už nevím co na to. Bojím se zajít za lékařem ...

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. října 2009, 08:48:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.