Inzerce

Konec padání vlasů

Ahoj.... jsem mamča na MD a měla jsem padáním vlasů obrovské problémy nejen v těhotenství, našla jsem ovšem super přípravek (zcela přírodní), který mi tenhle problém úplně odboural po měsíci a půl užívání.... ráda poradím na emailu: bidunka@seznam.cz Evča

Inzerce
Odpovědi
Zuzana1 poděkování

Ahojky, taky jsem měla problémy s padáním vlasů.. nakonec mě pomohly tobolky Reneval Neo a jsem konečně spokojenější!! Doma nikdo už nenadává, že jsou všude moje vlasy a cítím se lépe.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. srpna 2014, 08:12:58

Milan

A něco co by pomohlo muži by se našlo?

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. května 2016, 00:15:23

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co uděláte, když onemocníte chřipkou nebo virózou?
Zatím hlasovalo 361 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Natalie (nateklé uzliny a mandle) 15. února 2018, 07:29:21

Dobrý den mám nateklou levou mandli. Neboli mě v krku ani nic jineho ale nemůžu moc otáčet s… Diskutovat

• Jitka (Je to nádor?) 12. února 2018, 16:45:40

Musím potvrdit, že psychika umí😠. Tyhle stavy co zde skoro shodně popisujeme mám také už… Diskutovat

• Harnová (potrebuji zhubnout....rady pls piste na maily..) 14. února 2018, 17:21:43

aha, no je pravda že když bych viděla na sobě že opravdu hubnu tak mi to určitě dodá elánu… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.