Inzerce

poradte - jsem na materske, darek k narozeninam pro kamaradku

Jak soutezim pro svou kamaradku k narozenimam. vcera navecer jsem dala spat dítě a brouzdam internetem, tak jako obykle a dostala jsem se na stranky femina.cz a nasla jsem tam totiz soutez promena za 50 tis. Byla jsem nadsena, vyhru nemaji jenom pro jednu zenskou, ale kdyz vyhraju, tak muzu vzit kamaradku sebou. V tu chvili se mi v hlave zdrodil genialni napad. Mam totiz dobrou kamaradku, co dobrou, nejlepsi kamaradku. Dost si rozumime, akorat ja jsem ted doma na matersky, coz vam nemusim vypravet jak to vypada s peci o sebe a financemi celkove... a moje nejlepsi kamaradka je bezdetna a pracuje, vydelava slusne takze si i pomerne slusne zije. Resim uz asi 14 dnu problem, co ji dam k narozeninam. Nechci kupovat nejakyho "porcelanovyho slona" ci jina chytatka na prach za 20 korun. Kdyz jsem koukla na femina.cz a soutez cervnova promena tak me to napadlo. Prihlasim se do souteze a kdyz vyhraju tak mam super darek pro kamaradku a navic jsme fakt nejlepsi kamaradky, tak me urcite vezme sebou ... myslite ze je to peknej darek k narozeninam

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavlína (Po trhání osmiček) 2. prosince 2016, 16:56:57

Dnes jsem byla na stoma-chirurgii na vyříznutí a vytažení pravé dolní osmičky..sedim v… Diskutovat

• Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 5. prosince 2016, 11:23:57

Linod,děkuji.Soudím,že váš tatínek je velký bojovník,pokud zvládá tak dlouhé… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:08:15

A jak se podle vás léčí příčina? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.