Inzerce

prestala sem korit

brala sem 6 mesicu champix a po mesici sem znova zacala korit muze mi nekdo poradit jestli mohu znovu nasadyt schmpix

Inzerce
Odpovědi
annicka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. června 2013, 20:01:49

Karolína Lovosická

Já myslím že ano.

8. dubna 2015, 17:48:48

JC

Možná bude lepší poradit se s lékařem. Nevím, jestli je Champix stále na předpis, ale v roce 2011, kdy jsem ho používal byl a návštěvě obvoďáka jsem se tak jako tak nevyhnul. Jinak tento lék není samospásný. Ani tento přípravek bez pevné vůle a odhodlání skoncovat s tímto ošklivým zlozvykem nepomůže. Za sebe mohu ale říct. Děkuji Champix. Bez tvé pomoci bych to nedokázal. Díky tobě jsem ušetřil své zdraví, spoustu peněz, času a stresu jestli mám u sebe dost cigaret. To že už nesmrdím beru jako velmi příjemný bonus. Dík.

3. prosince 2015, 21:01:57

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

• Jana (pocení v podpaží) 9. prosince 2016, 13:21:49

Po přečtení diskuze jsem tedy zvědavá, jestli mi pomůže Expicial deoforte, jak se zdá,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.