Inzerce

prestala sem korit

brala sem 6 mesicu champix a po mesici sem znova zacala korit muze mi nekdo poradit jestli mohu znovu nasadyt schmpix

Inzerce
Odpovědi
annicka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. června 2013, 20:01:49

Karolína Lovosická

Já myslím že ano.

8. dubna 2015, 17:48:48

JC

Možná bude lepší poradit se s lékařem. Nevím, jestli je Champix stále na předpis, ale v roce 2011, kdy jsem ho používal byl a návštěvě obvoďáka jsem se tak jako tak nevyhnul. Jinak tento lék není samospásný. Ani tento přípravek bez pevné vůle a odhodlání skoncovat s tímto ošklivým zlozvykem nepomůže. Za sebe mohu ale říct. Děkuji Champix. Bez tvé pomoci bych to nedokázal. Díky tobě jsem ušetřil své zdraví, spoustu peněz, času a stresu jestli mám u sebe dost cigaret. To že už nesmrdím beru jako velmi příjemný bonus. Dík.

3. prosince 2015, 21:01:57

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 290 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 10:00:06

ahojky Jurášku, ten pocit divny kolem žaludku přetrvává celkem dost dlouho, ale je to jen pak… Diskutovat

• anonym (závislost na benzodiazepinech a lecba) 20. března 2017, 21:47:44

nic nevíš o nervových potížích ! Diskutovat

• Vladislav (Zánět spojivek) 25. března 2017, 10:46:59

Jak kapky ti dal, nebo spis poradil? :) Já mám allergodil a super :) https://allergodil.drmax.cz/ Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.