Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

erekce

V noci mně probudi mohutna erekce ale ve dne se penis zvětši ale neztvrdne co s tim.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Martin
4x

mě na podobný problém pomohla butea superba. Je to Thajská bylina a u nás se dají koupit tablety v eschopu www.kosmetikaprotebe.webnode.cz

Honza B.
2x

Ano, butea je dost dobrá. Po měsíci používání jsem měl styk 3x za 24 hodin. Je mi 61 a tohle jsem už pár let nezažil, většinou jsem měl problémy erekci udržet a styk dokončit. Butea superba dávám velká 1

Petra

Velké díky za mě i za manžela. Butea pomohla a pomáhá...

Marta
1x

Díky za tip, koupila jsem a po deseti dnech braní prožíváme druhé líbánky.Zase máme sexuální život. Děkuji.

Zdeněk
2x

Děkuji nechci, 20 roků jsem bez sexu a žena také, ale abych za to dal tolik peněz, tak raději nebudu souložit. To je zneužívání a odírání lidí. Jestli někdo je ochoten dát za trochu sexu třeba celou výplatu, jen aby se vydřiduši měli dobře, tak já ne. Však kdyby to nikdo nekupoval, tak by šla cena dolů. Ještě tam napíší kolik ušetřím, to je možná informace pro někoho s IQ 40.

Jarda
2x

Já těch peněz nelituji, proto případně mohu Vaší manželce zdarma sexuálně vypomoci a Vy jako partneři ještě ušetříte. Určitě se domluvíme!

Martin Stromovsky
1x

Víš co tady je spousta manipulačních postů. Skoro bych ti poradil ať zkusíš jinou diskuzi. :( Prostě z příspěvků typu ten a ten přípravek nám zachránil manželství se mi chce zvracet, protože to píšou většinou nastrčené figurky.

Jindra

Díky za super tip. Koupil jsem a už tři měsíce nemám problémy s erekcí. Jsem nadšený já a hlavně manželka. Milujeme se jako dříve a to je nám skoro padesát. A hlavně nevadí, když si tabletku zapomenu vzít, prostě to funguje, jedno vynechání nevadí. Martine díky za vrácení do sexuálního života. Jindra

Vašek

Doporučuji vyzkoušet Osculin, zkušenosti jsou výborné! Osobně vyzkoušeno! http://www.osculin.cz/

Honza V.
1x

Osculin je snad největší drzost, co se v Česku prodává. V kapsli je minimální množství účinných látek, aby se to nějak projevilo musel by člověk jednorázově spolykat minimálně 30 - 40 kapslí. Další tahák peněz na důvěřivé naivní lidi.

míla

no nevím, kupoval sem si jiný dobroty a nic moc teda, osculin koupím a dám vědět, podle výrobce je výrobek nahlášen na ministerstvu zdravotnictví takže to podvod moc být nemůže jinak by to nepovolili, no objednám a uvidím, nic horšího než že přijdu o pár stovek se stát nemůže

Aleš

Vyzkoušejte Clavin! Obsahuje jakýsi L-arginin, který prokrvuje penis a je to teda síla! Navíc se dá sehnat levněji než Osculin.

barnabas

CLAVIN ULTRA - nefunguje, alespon ne na me..bohuzel...vcera jsem zkousel pred sexem a po 1.cisle bylo hotovo, vic ani tuk...:(

vojtěch
1x

:-) nechápu. já mám už celkem častý problém a za takové jedno číslo jsem teda vděčný. Taky si kupuju clavin a jsem spokojený. Někdy dáme s partnerkou čísla dvě někdy jen jedno, ale ta spokojenost tam je i ze strany partnerky takže dobrý.

Tomáš

Tak se ještě koukni kolik stojí ten arginin, to budeš překvapenej 😂

petr
1x

prosím Vás...ta reklama na butea superba...to je zase nějakej prodejce a nic jinýho...dá sem odkaz kde to koupit a třikrát tu napíše uplně trapně nadčený lidi...fakt už s tím jděte do zadku...akorát těm lidem berete to,co chtějí slyšet..opravdové zkušenosti

Miloš
2x

Asi máte pravdu, já jsem vydal za Butea Superba přes 3000,- a koupil jsem si za ty peníze akorát silné průjmy.

dušan

:-D TAky, taky? Tak to jsem celkem rád, že v tom nejsem sám, kdo se u toho málem po..... :-) Jinak ten Clavin, jak tady píše Aleš, není vůbec špatnej.

Hanys

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

farmak

Zkusil někdo vzbudit partnera v noci při té mohutné erekci?

Lukáš
1x

Dobrý den, můj problém trvá již delší dobu. Vše začalo bolestí pravého varlete. Nepozoroval jsem na něm žádné změny tvaru ani velikosti. Erekce a pohlavní styk byly bezproblémové. Bolest časem ustoupila a vše se zdálo být vyřešeno. Jenže pak nastaly problémy s erekcí - při pokusu s náhodnou partnerkou jsem nebyl schopen pohlavního styku. Připisoval jsem to opilosti a taky to moc neřešil. Jenže další pokusy dopadaly opět neúspěšně a bolest nebo spíš "špatný pocit" v pravém varleti se vrátily. S podezřením na varikokélu jsem navštívil proto urologa, který mi zjistil varikokélu prvního stupně, ale na levém varleti. Pravé že je v pořádku. Navíc říkal, že poruchy erekce by neměly být kvůli varikokéle a poslal mě do poradny, kde se ED léčí. V poradně mě vypsali objednávky na vyšetření, která jsem nepodstoupil. Chtěl jsem tomu dát čas, že se to třeba časem spraví. Jenže ani během 3/4 roku se to nespravilo. Zaráží mě však jedna věc - párkrát se mi již v noci stalo, že mě probudila silná erekce. Občas se s erekcí i probudím ráno. Naproti tomu však při masturbaci k erekci dochází opravdu velmi zvolna a ztopoření dostatečné pro penetraci se dostaví až těsně před vyvrcholením (které je s ejakulátem). Jsem tedy poměrně zmaten, jaké příčiny hledat. Zda fyzické nebo spíše psychické? Taky pozoruji sníženou sexuální touhu. Navíc se mi nedaří snížit tělesný tuk, přestože pravidelně cvičím delší dobu. Může to mít na svědomí snížený obsah testosteronu? Vím, že návštěva lékařského pracoviště je nevyhnutelná, ale chtěl bych se zeptat, zda někdo není v podobné situaci a jakou má diagnózu. Je mi 26 let.

bohouš 28

ahoj Lukáši mam uplně stejný problém (jako bych četl vlastní příběh s vyjímkou toho že při masturbaci mi normalně stvrdne)..Stím že varikokélu mi podvazovaly na levem varleti už v 17letech..Nedavno jsem navštívil urologa.Proběhly ruzná vyšetření....bez nalezu prý to je jen psychické...pan doktor mě odkazal do sexuologické poradny...

Martin Stromovsky

Projdi google. V noci probýhá něco jako regenerace penisu, kterou řídí jiná část mozku než erekci při sexuálních chotkách ...

lukáš

ahoj, taky mám poslední dobou problém s erekcí, co s tím?

lukáš

ahoj, taky mám poslední dobou problém s erekcí, co s tím? Nějaké rady tipy? Budu vděčný fakt za cokoli, tenhle problém mě žere už několik dní, takže jsem otevřen všemu

adam

mám stejný problém, nejdřív jsem si myslel, že je to stresem, ale už je to delší doba a žádná změna :(

RadekM.

já mám dobrou zkušenost s erectanem. Jsou dobré doplňky stravy, ale i lubrikant od nich dobře stimuluje

Milan

Já beru na erekci afrodiziaka a jsem naprosto spokojený. Ani jsem neměl potřebu zkoušet něco jiného.

Adam

a objednáváte přes e-shop nebo to máte z lékárny? Radši bych si to objednal přes internet....

Vítek

Já beru na podporu erekce už několik let Arginmax a jsem spokojený. Koupil jsem si ho když mi penis netvrdnul. A s Arginmaxem mám po problému a penis mám jako skála.

David

Na erekci beru Erectan v tabletách a jsem bez potíží. Je to volně prodejný, nemusíš kvůli tomu k doktorovi.

miro

Taky arginmax a taky spokojenost. stál, ale nebyl tvrdej. a po padesátce už není co řešit. takže držím basu s doktorem uzlem a je tvrdej kdykoliv potřebuju.

Jon

Ja jsem slyšel že erectan nic moc. Hledám něco učinného. Někdo něco?

Petr

To jsem taky slyšel. Naposledy jsem hodně pozitivních věcí slyšel o Erozonu. A asi využiju. Jsem docelá sceptický na ty pilulky, ale už prostě nevím kam jit a co dělat. A nechtěl bych, aby moje žena byla se mnou spokojená :P

Aloi

Erozonu se vůbec nemusíš bát. Většinou fungujé, a dokonce pokud u Tebe nebude nic špatného se s tvým zdravím nestané

Tomáš
1x

Souhlasím Eorozon jsou asi nejlepší tablety které znám.

Vochi

U mě velká spokojenost s Clavinem... Nic jiného mě nezabralo na můj problém...

Jean

nesmysl !

Luboš

Neznám jiné řešení než Erectan. Doporučil mi ho kámoš a jak mi zabral, už jsem nic jiného nechtěl zkoušet. Z reklamy znám i další doplňky, ale už bych neměnil.

Pítr

s tím zkušenost nemám, mně bylo doporučeno pořídit si Runner gel ze supererekce, tak jsem tak učinil a osvědčilo se, tak nemám důvod měnit

Patrik

Jo, nic lepšího než Erectan neznám.....Šel jsem do toho a je hotovo a ok!!!!

Luboš

Pořád samej Erectan...snad pomůže i mně. Začal jsem mít problémy. Jsem nešťastnej!

Petr

Chtěl bych se zeptat, jakou máte zkušenost s jakým produktem na podporu erekce, a jak přesně to funguje? to mi jako okamžitě po požití nastoupí silná erekce?

Pítr

já začal po dlouhodobém neúspěchu na erekci užívat gel, konkrétně Runner gel a zabral téměr okamžitě po namazání

David

Používám doplněk stravy na erekci, kde si půl hodiny před stykem vezmu 2 prášky, které zapiju vodou. Za 30 minut mám plnou erekci, se kterou jsem schopný mít dlouho styk.

Petr

A jak dlouho vydrží? za 30 minut to je docela dobré... ale na jak dlouho teda?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce