Inzerce

deprese

ahojk já s depresí nějakou dobu zápasím, kort když mn dr. předepsala ellify, ..nikdy jsem si to nechtěla připustit, ale asi to tak je,počátek bl asi v tom kdž jsem chodila na gymnastiku jako dorost začala jsem se hlídat s postavou až jsem prošla přes anorexii a bulimii a ted mam deprese, chci pracovat na tom aby jsem nemusela brat zadne leky...a snad se mi to jednou podaří, je to šílený, mám práci ted jsem dostudovala a nejdříve jsem si myslela ze to jjsou jen nervy z toho všeho ale asi ne ....je to težký, jelikož kdž mne někdo raní, jen pouáhým slovem ...složím se....nerozumimtomu kdese to vemne vzalo ...byla jsem vždycky tak cílevedomá...a ted vůbec nic... pesimista sevším všudy, ale budu se snažit, je tto jen na mne...

Inzerce
Odpovědi
hana

CO jiného vám doktorka může dát, než "léky", když se zdravotnictví zásadně nezabývá skutečnými příčinami těchto problémů, aby byla aspoň naděje na jejich vyřešení místo pouhého tlumení příznaků?!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. července 2010, 09:44:25

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 107 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Luki (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 24. dubna 2017, 18:06:24

ale pozor, zapal neni pouze z nachlazeni.. jsou to i vyry, bakterie, ale i treba koureni a podobne.… Diskutovat

• Diana (Průjem) 23. dubna 2017, 21:22:24

Pěkný večer potřebuji se ujistit jestli můžu brát něco na průjem zároveň s antibiotiky ?… Diskutovat

• Ella (Každodenná bolesť hlavy) 24. dubna 2017, 13:04:50

ty jo, nezávidím, ale držím palce, aby se podařilo zjistit, co to je :( Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.