Inzerce

Jsem těhotná, co mě čeká

Podle 5 těhotenských testů jsem těhotná, už měsíc jsem to nedostala. Kdy musím jít za doktorem? Kamarádka mi říkala, že podle zákona se musím u doktora přihlásit do 3 měsíců těhotenství, janak mi hrozí trestní stíhání nebo co, Je to pravda?

Inzerce
Odpovědi
Alča

Již rok a půl se snažíme s manželem o děťátko. Kamarádka mi říkala, že byla za bábou kořenářkou a ta jí na to dala nějaký čaje na základě moči, ze který jí řekla, co jí chybí. Nemůže si vzpomenout na její jméno, ale bylo to někde u Plzně. moc bych ocenila její jméno nebo kontakt na ní.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. srpna 2009, 17:46:29

Hana

pozeptejte se v lekarne po spermotrendu. nam to pomohlo moc a jsem jiz tehotna po trech letech snazeni :)

10. prosince 2015, 14:56:57

Viky

Ahoj spermotrend je pro chlapi? a pro ženy jsi něco brala?

30. července 2016, 21:45:43

Kateřina011 poděkování

Dobrý den, mám přítele se kterým jsem se mazlila,občas se mě dotkl svým pohl.údem měho.. Ale ještě nedošlo k vyvrcholení. Hned asi dva dny potom jsem dostala menstruci a měla jsem ji stejnou jako každou jinou. Po asi 10 dnech od mazlení,jsem si udělala těhotenský test a vyšlo mě,že nejsem těhotná. Ale stále mě trochu bolí břicho,nevím jestli je to už od nervů.. Myslíte,že i přes to mohu být?

18. listopadu 2010, 23:31:55

Mirka

ahoj, zkus si koupit těhotenský test. Mám vyzkoušený Predictor Early, ten určí těhotenství již 4 dny před očekávanou menstruací, je rychlý a spolehlivý.

6. června 2012, 10:34:34

Dana

Predictor Early je super, nejpřesnější ze všech:-)

11. června 2012, 10:40:03

Marki

můžu jen doporučit, výsledek víte hned, a není potřeba řešit, jestli je tam proužek jeden, dva, jak je silný... Velmi přesný test

14. června 2012, 11:59:32

Sima

Predictor Early je nejlepší, jednoznačný výsledek.

19. června 2012, 10:28:50

Leona

Vyzkoušela jsem a znova koupila. Spolehlivě ukázal.

21. června 2012, 14:12:09

Irena

super test, použila jsem jako druhý „pro jistotu“. Rychlý výsledek bez čekání. Naprosto přesný!

26. června 2012, 12:24:36

Ina

Predictor mám vyzkoušený. Tento test mi spolehlivě ukázal těhotenství z ranní i odpolední moči. Testovala jsem tři dny po vynechání MS a na testu byla jasná dálnice, jak ráno, tak odpoledne. Nedělá duchy (http://www.facebook.com/predictorcz je zde zábavný komiks o vývoji plodu tak na to mrkněte:-)

28. června 2012, 13:05:25

Nikča

Holky vy co si miminko přejete? máte nějakou osvědčerou radu na nějaké cvičení nebo dpplňky stravy?

15. dubna 2016, 10:28:54

Anežka

Ahoj já sem hodila tancovat břišní a užívala jsem FEMBION a jsem 14 dní těhotná =)

21. dubna 2016, 21:14:21

Krista

Já taky užívám femibion. Moc ho doporučuju, hlavně těm co chtějí skutečně kvalitu.

26. dubna 2016, 00:05:32

Nikča

Tak Femibion už sem si koupila, ale do břišních s mi moc nechce. Máte i nějaké jiné tipy na cvičení?

28. května 2016, 15:30:14

Marta

IVF holky jak si vybrat kliniku?

1. května 2016, 12:36:55

Zdeňka

Ahoj pokud hledáš vhodnou liniku na IVF prošti si diskuze třeba na maminka, mamaaja, bety, atd. Hodně tam maminky píší třeba o Stellartu

29. května 2016, 10:21:58

Nana

Na stellartu je moc dobrý doktor. Má po ivf vlastní dírě, tak se velmi dobře dokáže vcítiti do pacientek. Byla jsem na IVF tam a pokud bych musela zase, šla bych jedině tam.

30. června 2016, 08:50:21

Jaroslava Přímá

Dobrý den, je to celkem obvyklý dotaz, můžu být těhotná? Už je to 12 dní od vynechání menstruace. S partnerem jsme spolu spali bez ochrany a neberu HA. MS jsem měla vždy pravidelně. Mám bolesti břicha v podobě píchání v podbřišku, především na levé straně. Břicho mám tvrdé a připadám si nafouknutá. Občas pociťuji nevolnost a bolesti hlavy. Děkuji.

17. května 2016, 15:26:41

Mirka

Holky zkoušely ste už femibion?

4. července 2016, 13:44:21

Karla

Já ho používám už celkem dlouho. Cítím se po něm daleko vitálnější.Rodit mám za 3 týdny. Bez femibionu jsem byla dost unevná.

4. července 2016, 14:14:42

Anežka

Obsahuje femibion kyselina listovou?

30. července 2016, 12:47:15

Katka

Ahoj holky, až se Vám to narodí, skvělý doplněk stravy na kvalitní méko je Feminelly Hereditum. Já ho začala užívat po porodu a neměla jsem žádné problémy s tvrdnutím prsů a s prasklinkami na bradavce. Navíc obsahuje lactobacily, což je dobrý pro mě i dítě.

12. srpna 2016, 13:18:57

Ivana

Nedávno jsem zjistila že čekám miminko.Vím že by se měly brát nějaké vitamíny před otěhotněním ale vzhledem k tomu že se jedná o neplánované těhotenství tak jsem nic nebrala ani si nezjišťovala co brát :( Dívala jsem se na internetu a je toho tolik že se v tom ztrácím a nevím které vitamíny nejlíp pořídit tak se chci zeptat co kdo berete? Jsem v 6.tt děkuji :-)

22. srpna 2016, 01:10:54

Kalásková

Ahoj, to že si nebrala nic před otěhotněním je sice určité mínus pro tebe ale nehroutila bych se kvůli tomu, zase žádná tragédie to není:) Důležité je co budeš brát teď, je dobrý zvýšit přísun vitaminu D takže za sebe doporučuji poptat se v lékárně po Femibionu a se zbytkem vitamínů ti tam určitě taky poradí, nebo i lékař by měl doporučit vhodné vitamíny pro těhotné

24. srpna 2016, 21:51:41

Ivana

Děkuji za reakci, ten femibion neznám co to je?

25. srpna 2016, 23:52:56

Terka

Ahoj:-) Taky jsem brala femibion, obsahuje aktivní folát Metafolin, který je jedinečný a líp využitelný pro tělo než obyčejná kyselina listová. A to je především v těhotenství důležitý protože v tom období je potřeba kyseliny listové dvakrát až třikrát vyšší než v průběhu života:)

11. září 2016, 16:55:50

Diana

Kočky, a nevíte jestli při celiakii můžu femibion brát taky?

14. září 2016, 16:03:33

Terka

Při celiakii můžeš brát femibion400 i femibion800, oba dva obsahují kukuřičný škrob který by při celiakii vadit neměl, kamarádka řešila nedávno stejný problém tak to náhodou vím :)

22. září 2016, 13:44:49

Diana

Tak to si ty vitamíny koupím, děkuji za odpověď :)

24. září 2016, 13:32:45

Sabina

Po porodu přijde kojení a já si při něm zažila velké problémy. Nechci strašit, ale dnes už znám cestu, jak předejít potížím dopředu. Koupila jsem si Feminellu, která mi udělala skvělou službu. Dá se koupit v lékárně. Je to doplněk stravy bez receptu.

26. srpna 2016, 13:59:03

Pavla

Slyšela jsem o ní hodně! Až budu kojit, vsadím na ni taky! Předejdu potížím, které jsou s kojením spojeny!

29. srpna 2016, 23:12:34

Denisa

Ahoj, já jsem třeba měla u Femibionu problém polykat ty dvě tablety, bylo to na mě hrozně velké, uplně se mi z toho zvedal žaludek:( Tak jsem pak na doporučení kamošky zkusila Ogestan, ona ho užívala už i před těhotenstvím. tabletky pro mě mají v poho velikost na polykání (i když nevím, kolik z vás to řeší tak jako já:D), jsou tam kromě kyseliny listový ještě Vit. E, D, jod a OMEGA . takže vše v 1, nemusím řešit žádné jiné vitamíny.

24. října 2016, 13:52:07

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Naďa (Zmenšení) 6. prosince 2016, 21:31:55

Já jdu k němu na konzultaci příští týden tak jsem z toho trochu nervozní. Ale jsou na… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.