Inzerce

Chřipka, snížená imunita

mám osobní zkušenosti s přírodními produkty, vyrábí je česká firma, takže jsou i cenově dostupné, je to založeno na tradiční čínské medicíně, takže se vyléčí skutečná příčina nemoci a není to jen odstraňování příznaků. Pokud máte zájem, napište na jana.reg@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Libuše Biskupová

Jsem 6 roků po operaci mitrální chlopně. V posledním roce trpím častými virozami, po nich mi začala znovu chlopeň propouštět - během roku došlo k poškození na stupeň 2. Od podzimu prodělávám 4 virozu. Před měsícem jsem skončila užívíní Drags imun. Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. března 2011, 08:44:36

Libuše Biskupová

Jsem 6 roků po operaci mitrální chlopně. V posledním roce trpím častými virozami, po nich mi začala znovu chlopeň propouštět - během roku došlo k poškození na stupeň 2. Od podzimu prodělávám 4 virozu. Před měsícem jsem skončila užívíní Drags imun. Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. března 2011, 08:44:41

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

• langenau (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 6. prosince 2016, 23:55:44

Ahojte uživatelé,beru citalec již 4 měsíce ato jeden ráno a jeden večer po 20mg.Deprese a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.