Inzerce

rýma, chřipky atd.

existují přírodní produkty, které dokáží rychle léčit a hlavně předcházet dalším nemocem. Pokud si chcete zvýšit imunitu, pište na jana.reg@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Raketka

Dobrý den, mám velmi dobré zkušenosti s Wobenzymem. Je to přírodní lék a funguje na bázy enzymů. To znamená, že se urychlují chemické procesy v těle a tím i samotná léčba..alespoň tak mi to bylo vysvětleno.

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. února 2010, 16:52:10

terezka

k wobenzymu jsem se dostala, když jsem během jednoho roku onemocněla 3x chřipkou. Začala jsem ho užívat na posílení imunity a musím zaklepat, velmi mi pomohl. Navíc mi pomohl i od kvasinkové infekce.

18. března 2011, 11:48:04

Tereza

Já jsem vyzkoušela pastilky HerbalMed, jsou i na imunitu i na rýmu, tak je kombinuji a jsou fakt super ještě k tomu za tu cenu. Teď máme doma kašel, tak zkouším na kašel, tak jsem zvědavá :) Ale urcitě budou všechny stejně dobré.

29. listopadu 2012, 13:38:12

Jitka

Hezký den. Já na imunitu si preventivně kupuji Prevemax v lékárně a jsem s ním spokojená. Není drahý a hlavně je přírodní, takže vysledek je znát.

3. prosince 2012, 13:41:09

Dita

Pastilky jsem taky brala a měla jsem od chřipek klid :) Zase začíná ta hnusná zima, tak si je určitě zase koupím ať jsem na Vánoce fit.

6. prosince 2012, 13:42:17

Markéta

Já jsem zatím brala jen na imunitu a nemocná nejsem, jen se mi spustila rýma, tak jsem si okamžitě koupila i ty nové na rýmu, tak snad budou stejně dobré!

10. prosince 2012, 14:46:40

Anna

Tak se musím taky pastilkami pochlubit .. Koupila jsem si Herbalmed přímo na rýmu a byla jsem z nich nadšená! Jsou bylinné, takže pro mě chuťově silné, ale v tom j eprávě to kouzlo :) a rýma je fuč.

2. dubna 2014, 10:27:55

Monika

Jako prevenci zkuste saunu. Pravidelné saunování zvyšuje imunitu a ze zkušenosti mohu říci, že rýmu jsem neměla už opravdu dlouho. Tady je info o účincích sauny: http://www.kombinovanasauna.cz/ucinky-na-zdravi/ Ale jakmile už rýmu máte, nebo vám jen začíná, tak už je na saunu pozdě viz. článekhttp://doma.nova.cz/clanek/zdravi/saunou-vylecime-zada-astma-i-nechut-k-sexu.html Ale jako prevenci to zkuste.

27. července 2014, 17:48:27

Fiona

Tak ideální je se otužovat, jíst hodně ovoce a zeleniny...ale občas je život hektický a to pak bacilové umí využít... takže zachovat co nejvíc klid, odpočívat, jak to jen jde - zvlášť na podzim...Dětem i sobě jsem koupila mořskou vodu Quixx soft, kterou si proplachujeme nos (sprej), abychom nedali rýmě šanci. Hodně tekutin a mýt si ruce!

23. října 2014, 12:20:20

coco

máme za úkol na bio napsat jaké jsou bacilové onemocnění!!! SPĚCHÁ!!!!!!!!!!!!!!!

3. prosince 2014, 19:07:37

Marcela

o něm jsem taky slyšela, ale příjde mi to moc drahé. Já jsem spokojená s herbalmed pastilkama a ty stojí plus mínus 100kč a jsou taky přírodní.

16. ledna 2015, 13:25:37

Dana

Jojo, tak pastilky herbaled pomáhají i nám. Objevila jsem je náhodou, když jsem chtela něco na kašel a teď jsem si koupila i na imunitu a mám stejné nadšení ;-)

21. ledna 2015, 09:04:13

Kateřina Spíchalová

Moje reakce na Wobenzyn je negativní, vůbec nepomohl.

20. března 2015, 16:55:50

Věra Fojtů

Já rýmu léčím kapesníkama a inhalováním vincentky

17. dubna 2015, 15:53:24

Jana

Já rýmě předcházím. Poté co jsem jednou dostala antibiotika, předepsal mi k tomu doktor probiotika Prolacton a u těch jsem už zůstala

24. března 2016, 14:51:50

Saša

Tak to můžu doporučit taky, ale vysvětlete mi, proč to berete i mimo léčbu antibiotiky?

29. března 2016, 15:11:09

Jana

Protože to není jenom na antibiotika. Probiotika pomáhají střevní mikrofloře a následně imunitě.

30. března 2016, 14:38:06

Kosikova

To je pravda, málo se ví, že ta imuniita jde vlastně ze střevní mikroflory. Za mě taky Prolacton

31. března 2016, 16:04:42

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (krční páteř - bolesti) 10. ledna 2017, 17:28:12

je to tady jasně napsané je to chlamydioza. Diskutovat

• Karkulín (Pomoc při cukrovce) 16. ledna 2017, 21:36:25

Dobrý večer, sprej používám už dlouho a nemám proti němu žádné výhrady. Malý skladný,… Diskutovat

• Dana (Strach ze zubaře - řešení) 11. ledna 2017, 19:55:06

Se strachem bojuji ještě víc,po tom,co mi moje zubařka spravovala zuby tak,že se rozpadly,už… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.