Inzerce

rýma, chřipky atd.

existují přírodní produkty, které dokáží rychle léčit a hlavně předcházet dalším nemocem. Pokud si chcete zvýšit imunitu, pište na jana.reg@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Raketka

Dobrý den, mám velmi dobré zkušenosti s Wobenzymem. Je to přírodní lék a funguje na bázy enzymů. To znamená, že se urychlují chemické procesy v těle a tím i samotná léčba..alespoň tak mi to bylo vysvětleno.

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. února 2010, 16:52:10

terezka

k wobenzymu jsem se dostala, když jsem během jednoho roku onemocněla 3x chřipkou. Začala jsem ho užívat na posílení imunity a musím zaklepat, velmi mi pomohl. Navíc mi pomohl i od kvasinkové infekce.

18. března 2011, 11:48:04

Tereza

Já jsem vyzkoušela pastilky HerbalMed, jsou i na imunitu i na rýmu, tak je kombinuji a jsou fakt super ještě k tomu za tu cenu. Teď máme doma kašel, tak zkouším na kašel, tak jsem zvědavá :) Ale urcitě budou všechny stejně dobré.

29. listopadu 2012, 13:38:12

Jitka

Hezký den. Já na imunitu si preventivně kupuji Prevemax v lékárně a jsem s ním spokojená. Není drahý a hlavně je přírodní, takže vysledek je znát.

3. prosince 2012, 13:41:09

Dita

Pastilky jsem taky brala a měla jsem od chřipek klid :) Zase začíná ta hnusná zima, tak si je určitě zase koupím ať jsem na Vánoce fit.

6. prosince 2012, 13:42:17

Markéta

Já jsem zatím brala jen na imunitu a nemocná nejsem, jen se mi spustila rýma, tak jsem si okamžitě koupila i ty nové na rýmu, tak snad budou stejně dobré!

10. prosince 2012, 14:46:40

Anna

Tak se musím taky pastilkami pochlubit .. Koupila jsem si Herbalmed přímo na rýmu a byla jsem z nich nadšená! Jsou bylinné, takže pro mě chuťově silné, ale v tom j eprávě to kouzlo :) a rýma je fuč.

2. dubna 2014, 10:27:55

Monika

Jako prevenci zkuste saunu. Pravidelné saunování zvyšuje imunitu a ze zkušenosti mohu říci, že rýmu jsem neměla už opravdu dlouho. Tady je info o účincích sauny: http://www.kombinovanasauna.cz/ucinky-na-zdravi/ Ale jakmile už rýmu máte, nebo vám jen začíná, tak už je na saunu pozdě viz. článekhttp://doma.nova.cz/clanek/zdravi/saunou-vylecime-zada-astma-i-nechut-k-sexu.html Ale jako prevenci to zkuste.

27. července 2014, 17:48:27

Fiona

Tak ideální je se otužovat, jíst hodně ovoce a zeleniny...ale občas je život hektický a to pak bacilové umí využít... takže zachovat co nejvíc klid, odpočívat, jak to jen jde - zvlášť na podzim...Dětem i sobě jsem koupila mořskou vodu Quixx soft, kterou si proplachujeme nos (sprej), abychom nedali rýmě šanci. Hodně tekutin a mýt si ruce!

23. října 2014, 12:20:20

coco

máme za úkol na bio napsat jaké jsou bacilové onemocnění!!! SPĚCHÁ!!!!!!!!!!!!!!!

3. prosince 2014, 19:07:37

Marcela

o něm jsem taky slyšela, ale příjde mi to moc drahé. Já jsem spokojená s herbalmed pastilkama a ty stojí plus mínus 100kč a jsou taky přírodní.

16. ledna 2015, 13:25:37

Dana

Jojo, tak pastilky herbaled pomáhají i nám. Objevila jsem je náhodou, když jsem chtela něco na kašel a teď jsem si koupila i na imunitu a mám stejné nadšení ;-)

21. ledna 2015, 09:04:13

Kateřina Spíchalová

Moje reakce na Wobenzyn je negativní, vůbec nepomohl.

20. března 2015, 16:55:50

Věra Fojtů

Já rýmu léčím kapesníkama a inhalováním vincentky

17. dubna 2015, 15:53:24

Jana

Já rýmě předcházím. Poté co jsem jednou dostala antibiotika, předepsal mi k tomu doktor probiotika Prolacton a u těch jsem už zůstala

24. března 2016, 14:51:50

Saša

Tak to můžu doporučit taky, ale vysvětlete mi, proč to berete i mimo léčbu antibiotiky?

29. března 2016, 15:11:09

Jana

Protože to není jenom na antibiotika. Probiotika pomáhají střevní mikrofloře a následně imunitě.

30. března 2016, 14:38:06

Kosikova

To je pravda, málo se ví, že ta imuniita jde vlastně ze střevní mikroflory. Za mě taky Prolacton

31. března 2016, 16:04:42

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Asentra 50) 29. listopadu 2016, 17:24:59

Doporučuji při problémech Vitapixlu pravidelné užívání mě zbavilo celkově antb Diskutovat

• karina (Křivice - vitamín D) 29. listopadu 2016, 23:09:50

dávám vigantol taky, každý den kapičku do mléka a vše je fajn:) Diskutovat

• Lubomilka (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 29. listopadu 2016, 17:26:16

Dobrý den, doporučuji Vitapixlu na močový měchýř Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.