Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

rýma, chřipky atd.

existují přírodní produkty, které dokáží rychle léčit a hlavně předcházet dalším nemocem. Pokud si chcete zvýšit imunitu, pište na [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Raketka

Dobrý den, mám velmi dobré zkušenosti s Wobenzymem. Je to přírodní lék a funguje na bázy enzymů. To znamená, že se urychlují chemické procesy v těle a tím i samotná léčba..alespoň tak mi to bylo vysvětleno.

terezka

k wobenzymu jsem se dostala, když jsem během jednoho roku onemocněla 3x chřipkou. Začala jsem ho užívat na posílení imunity a musím zaklepat, velmi mi pomohl. Navíc mi pomohl i od kvasinkové infekce.

Tereza

Já jsem vyzkoušela pastilky HerbalMed, jsou i na imunitu i na rýmu, tak je kombinuji a jsou fakt super ještě k tomu za tu cenu. Teď máme doma kašel, tak zkouším na kašel, tak jsem zvědavá :) Ale urcitě budou všechny stejně dobré.

Jitka

Hezký den. Já na imunitu si preventivně kupuji Prevemax v lékárně a jsem s ním spokojená. Není drahý a hlavně je přírodní, takže vysledek je znát.

Dita

Pastilky jsem taky brala a měla jsem od chřipek klid :) Zase začíná ta hnusná zima, tak si je určitě zase koupím ať jsem na Vánoce fit.

Markéta

Já jsem zatím brala jen na imunitu a nemocná nejsem, jen se mi spustila rýma, tak jsem si okamžitě koupila i ty nové na rýmu, tak snad budou stejně dobré!

Anna

Tak se musím taky pastilkami pochlubit .. Koupila jsem si Herbalmed přímo na rýmu a byla jsem z nich nadšená! Jsou bylinné, takže pro mě chuťově silné, ale v tom j eprávě to kouzlo :) a rýma je fuč.

Fiona

Tak ideální je se otužovat, jíst hodně ovoce a zeleniny...ale občas je život hektický a to pak bacilové umí využít... takže zachovat co nejvíc klid, odpočívat, jak to jen jde - zvlášť na podzim...Dětem i sobě jsem koupila mořskou vodu Quixx soft, kterou si proplachujeme nos (sprej), abychom nedali rýmě šanci. Hodně tekutin a mýt si ruce!

coco

máme za úkol na bio napsat jaké jsou bacilové onemocnění!!! SPĚCHÁ!!!!!!!!!!!!!!!

Marcela

o něm jsem taky slyšela, ale příjde mi to moc drahé. Já jsem spokojená s herbalmed pastilkama a ty stojí plus mínus 100kč a jsou taky přírodní.

Dana

Jojo, tak pastilky herbaled pomáhají i nám. Objevila jsem je náhodou, když jsem chtela něco na kašel a teď jsem si koupila i na imunitu a mám stejné nadšení ;-)

Kateřina Spíchalová
1x

Moje reakce na Wobenzyn je negativní, vůbec nepomohl.

Věra Fojtů

Já rýmu léčím kapesníkama a inhalováním vincentky

Jana

Já rýmě předcházím. Poté co jsem jednou dostala antibiotika, předepsal mi k tomu doktor probiotika Prolacton a u těch jsem už zůstala

Saša

Tak to můžu doporučit taky, ale vysvětlete mi, proč to berete i mimo léčbu antibiotiky?

Jana

Protože to není jenom na antibiotika. Probiotika pomáhají střevní mikrofloře a následně imunitě.

Kosikova

To je pravda, málo se ví, že ta imuniita jde vlastně ze střevní mikroflory. Za mě taky Prolacton

Míša

Nevím jak s ostatními nemocemi ale na rýmu se mě vždycky osvědčil sprej Nasivin:)

Simona

Míšo jsem na tom stejně, vždycky mi ten jejich sprej pomůže když mám rýmu. Teď jsme si nově i oblíbili doplněk stravy Nasivin sinus ten je taky moc dobrý na uvolnění dutin, alespoň mě i dětem pomáhá

Vladimíra

Simono od kolika let ten nasivin sinus můžou děti?

Simona

Měl by být vhodný pro děti od tří let :)

Ivan

Chtěla bych se zeptat na radu ohledně kapek do nosu pro novorozence.. ráda bych si vybrala, samozřejmě že už jsem se ptala i lékařky, ale ráda i zkušenosti lidí..

Jitka

těžko se odhaduje jaké kapky si kupovat. Není lepší se nechat poradit s lékarníkem nebo lékařem? Jak to děláváte?

Šárka

Já doma na dutiny a na rýmu taky používám vždycky nasivin sinus, zatím nám všem zabírá nejlíp ze všeho co sme zkoušeli

Janka

je to teda dobré na dutiny? Pořád si říkám které ty kapky jsou dobré a které ne.. nerada bych se léčila zbytečně. asi mi rozumíte jak to myslím

Radka

Eriko taky si kupuji tento sprej, je výbornej. Nic jinýho mi na rýmu pořádně nezabírá

Iva

Používáte nasivin i pro miminko? Dělají jen kapičky nebo i sprej?

Radka

Ivi dělají obojí. Kapičky nasivin i sprej nasivin sensitive

Iva

Aha tak to je super, zeptám se na to v lékárně a asi spíš vezmu ten sprej...já s kapkama vždycky bojuju u dětí

Eva

Já už mám teda starší děti, ale také jim kupuji nasivin

Katka

Doporučíte mi co teď nejvíc pomáhá na rýmu? co bych měla koupit pro sebe a děti?

Martina

Na ucpaný nos jedině Pinio-Nasal, který ihned protáhne zacpaný nos, nic jiného nám doma nefunguje tak dobře.

Katka

Fakt vám to funguje? a kde to kupujete? v lékárně? nebo někde na eshopu?

Alicka

Dobrý den, dá se u dětí předcházet rýmě kapkami, vitamíny něcím co užívají spíše dospělí?

Hladíková

Co na rýmu pro malé děti prosím? Nejlépe sprej, ale takový který nepálí v nose... můj syn je na tohle strašně háklivý a jak to bude dělat zle tak už si nenechá po druhé stříknout :/

Šauerová

Já můžu doporučit ten nasivin jak už tady píšou holky. S tím mám velmi dobré zkušenosti u dětí i u sebe. Dělá se i pro děti od narození, i pro starší. Nevím jak starého máte synka

Hladíková

Syn má už 6 let, ale na ty spreje je háklivý.. Za jak dlouho ten nasivin dětem tak pomůže od rýmy?

Markéta

poradíte mi prosím nějaké kapky pro dceru? Má čtyři roky a nechci pořád s létat k lékaři. mám pocit že jsme tam pořád.. děkuji

Hanka

Já už děckám nic jiného než Nasivin na rýmu nekupuju. Je super, od rýmy jim pomůže do pár dnů a uvolní nos okamžitě po stříknutí

Pavla

Osobně sem u sebe ani u dcery nasivin zatím nezkoušela ale jelikož se spreji co kupuji nemám zrovna dobrou zkušenost a musím je vždycky různě prostřídávat ... tak zkusím taky ten nasivin děkuji za tip

Ilona

Dnes sem pořídila nasivin sensitive v lékárně, a hned pár vteřin po tom co sem si stříkla do nosu, tak se dostavila úleva a uvolnil se mi nos. Za mě perfektní

Hanah

Já letos mám rýmu skoro pořád.. už ani nevím co si na to dávat.. i kašel... a to sem bývávala nemocná nebo nachlazená tak jednou max. dvakrát do roka... tak si říkám že by to spíš chtělo něco na imunitu....berete něco s čím ste spokojení a co vám pomáhá?

Aja

Ilono kterej přesně ten Nasivin sensitive ste si koupila?

Týna

Hanah to asi ano, vždycky je dobré nějak posilovat imunitu. Osobně mám dobrou zkušenost s vigantolvitem

Marek

lidičky, tak jak jste to letos s chřipkou zvládli? Doufám že dobře, já docela cajk, jen pořád rýma :(

Ilona

Aja: Mám ten pro děti od 6 let a dospělé. Marek: Zkoušela sem sprej nasivin sensitive poprvé, ale můžu jenom doporučit. Rýmu mi úspěšně vyléčil

Hanah

To je nějaký doplněk stravy?

Vanda

na doplnky stravy bych moc nesázela, to přece je jenom doplňek, ale chce to přece jenom nějaké léky, kapky

Miroslava

Já kupuju dětem ten nasivin sensitive do 6 let. Je skvělé že neobsahuje konzervační látky

Týna
1x

Ano vigantolvit je doplněk stravy který dodává tělu vitamín D

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce