Inzerce

první zuby "šestky"

Malý, tříletý syn začal mít horečku, začal slintat a stěžovat si, že ho bolí zoubek. Manželka mu našla malý zubní výstupek na místě stoličky. Chrup má kompletní, tady 20 zubů a zubař tvrdí, že šestky ve třech letech nejsou možné. Nemáte někdo stejnou zkušenost?

Inzerce
Odpovědi
jitka

dobrý den,mám také tříletého syna a představte si že máme uplně stejný problém-teploty a průjem a ktomu občasné zvracení.Něvěděla jsem co to je ,až jsem mu skusila prohmatat zoubky a objevila,že se mu také prořezává stolička,takže možné to je.

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. srpna 2009, 17:53:36

Eva

Dobrý den, je to sice starší příspěvek, ale z příspěvku není jasné, zda zoubky - šestky vašim dětem v tomto věku opravdu vyrostly. Mám totiž stejný problém, synovi je teprve 2,5 let a pár dnů má teplotu, průjem, slintání, stěžování si na bolest zoubků a pohmatem jsem také možné zoubky nahmatala. Je tedy možné, aby to byly šestky? Předem děkuji za odpověď. Eva

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. března 2011, 12:32:43

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kristýna (Bolesti hlavy) 15. listopadu 2017, 17:29:05

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám intenzivní bolesti hlavy už přes 2 týdny a ne a ne… Diskutovat

• Staňka (bolesti kloubů) 14. listopadu 2017, 12:26:54

Za sebe jsem spokojená s tobolkama Flexiharpan  Diskutovat

• Nikola (Online konzultace s kožním lékařem: akné, mateřská znaménka i padání vlasů) 13. listopadu 2017, 08:27:31

Dobrý den, zhruba před měsícem se mi na tváři objevily červené pupínky kolem úst. Byla… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.