Inzerce

první zuby "šestky"

Malý, tříletý syn začal mít horečku, začal slintat a stěžovat si, že ho bolí zoubek. Manželka mu našla malý zubní výstupek na místě stoličky. Chrup má kompletní, tady 20 zubů a zubař tvrdí, že šestky ve třech letech nejsou možné. Nemáte někdo stejnou zkušenost?

Inzerce
Odpovědi
jitka

dobrý den,mám také tříletého syna a představte si že máme uplně stejný problém-teploty a průjem a ktomu občasné zvracení.Něvěděla jsem co to je ,až jsem mu skusila prohmatat zoubky a objevila,že se mu také prořezává stolička,takže možné to je.

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. srpna 2009, 17:53:36

Eva

Dobrý den, je to sice starší příspěvek, ale z příspěvku není jasné, zda zoubky - šestky vašim dětem v tomto věku opravdu vyrostly. Mám totiž stejný problém, synovi je teprve 2,5 let a pár dnů má teplotu, průjem, slintání, stěžování si na bolest zoubků a pohmatem jsem také možné zoubky nahmatala. Je tedy možné, aby to byly šestky? Předem děkuji za odpověď. Eva

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. března 2011, 12:32:43

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • milena (Ostruha patní kosti ) 7. prosince 2016, 11:24:01

...dost často pomůže Homeopaticum Hekla lava 9 , je třeba vyzkoušet.Milena Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.