Inzerce

podivný útvar vad varletem

Jsem jedenáctý den po operaci levostranné tříselné kýly laparoskopicky. Již druhý pooperační den jsem si nahmatal nad levým varletem podivný tuhý útvar kapovitého tvaru. Byl jsem u urologa a na ultrazvuku, tam vyloučily varikokélu a jinné choroby související s reprodukčními orgány, také mi zdělili, že jde pravděpodobně o kýlu. Na chirurgii mi zase bylo zděleno, že to pravděpodobně kýla nebude. Co to je? Díky....

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 136 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • nanaldi (Je mi zle) 14. září 2018, 03:46:57

Ahoj. Chtela ssm se zeptat casto mam sevreny zaludek. A bolesti bricha casto me boli hlava. A… Diskutovat

• Eva (Dráždivý tračník) 20. září 2018, 13:16:02

Já trpěla deset let, než nsem se rozhodla to řešit. Na dráždivý tračník užívám tobolky… Diskutovat

• Hanka (Online konzultace s gynekologem: hormony, infekce, problémy při sexu i s otěhotněním) 16. září 2018, 12:14:44

Dobry den. Pritel si preje, abych otehotnela tak, ze vystrikne sperma do bot na podpatku a ja v… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.