Inzerce

Stolica

Dobrý den chtěl bych poradit jak na stolici kdyz jdu na zachod tak tlacim a trochu vileze a pak to nende potreboval bych abych dostal prujem uz myto trva 5dni a nevim jak nato jemi 14let a bolesti bricha velike děkuji

Inzerce
Odpovědi
Susan

doporučuji zvýšit příjem tekutin, omezit jídlo, které staví (čokoláda, mléko, luštěniny,..) a hlavně pohyb - nejlépe chůze nebo běh - urychlí se tím peristaltika střev

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. srpna 2014, 14:48:44

Alfonz

Ahoj ja mama stejne problemy se stolici.

8. února 2017, 13:06:24

Karolina

Já s tím také bojovala dlouho,pohybu jsem měla dost s pitím jsem tedy měla docela problém,tak jsem začla více pít a lépe jíst a moc mi to nepomohlo. Ted mi kamarádka doporučila dietlax a začla jsem chodit pravidelně.

8. února 2017, 13:13:09

Alfonz

A co to je?Se pije nakej caj?

8. února 2017, 13:15:23

Karolina

Jsou to kapsle ,které si dáváš během jídla.

8. února 2017, 13:21:50

Alfonz

A kde se to da poridit? V lekarne nebo kde?

8. února 2017, 13:24:41

Milan

Ahoj, 5 dní už je docela dlouhá doba, to by se už mělo řešit...:/ No, každopádně určitě více tekutin a klidně bych šáhl i po nějakém tom projímadle...Asi bych to ale neřešil nějakým jednorázovým, spíše doplňkem stravy, který pomáhá dlouhodobě :)

6. března 2017, 19:50:24

Vladislav

No, zkus projámadlo, ale nějaké šetrné...Třeba http://www.dieticke-projimadlo.cz/ je dobré...nicméně bych i zašel k lékaři...

24. března 2017, 20:52:20

Illa

Jj, tohle je šetrné projímadlo...:) Taky ho doporučuji :)

25. dubna 2017, 09:50:00

Susan

jj, tohle je dobre, ale taky je potreba dodrzovat davkovani!

25. března 2017, 16:03:43

Evulik

Dodržovat dávkování a předepsanou dobu užívání je nutné! Ovšem dietické projímadl se řadí mezi ty účinné a šetrné!

16. dubna 2017, 20:09:32

Ella

Ano, to je pravda, je to šetrná vláknina!

25. dubna 2017, 09:37:25

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • halina (Projímadle) 23. dubna 2017, 22:28:54

ano, to bude nejspis ono Diskutovat

• Radulka (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 26. dubna 2017, 08:50:37

Je to smutný ale je to tak. Všem lidičkám držím palce, aby skoncovali s cigárama s… Diskutovat

• Lida (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 23. dubna 2017, 18:46:32

Zdravim. Prestavam s Champixem. Jen mam trosku problem. Mudr mi predepsal baleni 1mg, v pribalovem… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.