Inzerce

Stolica

Dobrý den chtěl bych poradit jak na stolici kdyz jdu na zachod tak tlacim a trochu vileze a pak to nende potreboval bych abych dostal prujem uz myto trva 5dni a nevim jak nato jemi 14let a bolesti bricha velike děkuji

Inzerce
Odpovědi
Susan

doporučuji zvýšit příjem tekutin, omezit jídlo, které staví (čokoláda, mléko, luštěniny,..) a hlavně pohyb - nejlépe chůze nebo běh - urychlí se tím peristaltika střev

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. srpna 2014, 14:48:44

Alfonz

Ahoj ja mama stejne problemy se stolici.

8. února 2017, 13:06:24

Karolina

Já s tím také bojovala dlouho,pohybu jsem měla dost s pitím jsem tedy měla docela problém,tak jsem začla více pít a lépe jíst a moc mi to nepomohlo. Ted mi kamarádka doporučila dietlax a začla jsem chodit pravidelně.

8. února 2017, 13:13:09

Alfonz

A co to je?Se pije nakej caj?

8. února 2017, 13:15:23

Karolina

Jsou to kapsle ,které si dáváš během jídla.

8. února 2017, 13:21:50

Alfonz

A kde se to da poridit? V lekarne nebo kde?

8. února 2017, 13:24:41

Milan

Ahoj, 5 dní už je docela dlouhá doba, to by se už mělo řešit...:/ No, každopádně určitě více tekutin a klidně bych šáhl i po nějakém tom projímadle...Asi bych to ale neřešil nějakým jednorázovým, spíše doplňkem stravy, který pomáhá dlouhodobě :)

6. března 2017, 19:50:24

Vladislav

No, zkus projámadlo, ale nějaké šetrné...Třeba http://www.dieticke-projimadlo.cz/ je dobré...nicméně bych i zašel k lékaři...

24. března 2017, 20:52:20

Illa

Jj, tohle je šetrné projímadlo...:) Taky ho doporučuji :)

25. dubna 2017, 09:50:00

Susan

jj, tohle je dobre, ale taky je potreba dodrzovat davkovani!

25. března 2017, 16:03:43

Evulik

Dodržovat dávkování a předepsanou dobu užívání je nutné! Ovšem dietické projímadl se řadí mezi ty účinné a šetrné!

16. dubna 2017, 20:09:32

Ella

Ano, to je pravda, je to šetrná vláknina!

25. dubna 2017, 09:37:25

Majka Čermáková

Pokud hledáte šetrné projímadlo, tak mohu osobně doporučit dietlax :)

17. května 2017, 15:50:35

Oskar

No dívej, vše co se tady napsalo má svůj význam... určitě více tekutin, pestrá strava, ovoce, zelenina...to je ale pak otázka tvé životosprávy...ted bych doporučil projímadlo, ale nějaké šetrné, přeci jen jsi ještě dost mladej...třeba ten dietlax, co tady doporučujou je dobrej :)

12. května 2017, 09:49:58

Dáša

tak na to je asi nejlepsi projimadlo, ne? :D

24. května 2017, 10:42:23

David

Změna stravy nebo zařazení nových potravin do jídelníčku je super rada...bohuzel to neprinasi okanzite reseni...:(

25. května 2017, 13:44:19

Dáša

přesně, tohle není okamžité řešení...dlouhodobě ano, to určitě, ale pokud je třeba úlevy hned, tak snad jen projímadlo...šetrné je třeba dietické projímadlo

8. června 2017, 13:06:54

Jitka

Já tohle projímadlo užívala při zácpě a teď ho, dle návodu, užívám i preventivně :) díky němu už ani nevím, co to zácpa je...

19. června 2017, 21:50:13

Lola

Super rada...jen je spise na dlouhodobe reseni...

22. června 2017, 17:30:10

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 86 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • milos (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 19. září 2017, 17:51:57

Zdravím všechny, kteří si ještě pamatují mě (Megan, Konča a hafo dalších) - nějak jsem… Diskutovat

• Bumla (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2017, 16:02:27

Ženský hysterický !! EMG-ElektroMyoGrafie je bezbolestná. V případě jehlové metody je… Diskutovat

• Timi (Po trhání osmiček) 13. září 2017, 10:57:44

lidicky ted pred hodinou mi trhali horni osmicku.byla jsem k smrti vydesena z toho co jsem vsude… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.