Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Stolica

Dobrý den chtěl bych poradit jak na stolici kdyz jdu na zachod tak tlacim a trochu vileze a pak to nende potreboval bych abych dostal prujem uz myto trva 5dni a nevim jak nato jemi 14let a bolesti bricha velike děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Susan

doporučuji zvýšit příjem tekutin, omezit jídlo, které staví (čokoláda, mléko, luštěniny,..) a hlavně pohyb - nejlépe chůze nebo běh - urychlí se tím peristaltika střev

Alfonz

Ahoj ja mama stejne problemy se stolici.

Karolina

Já s tím také bojovala dlouho,pohybu jsem měla dost s pitím jsem tedy měla docela problém,tak jsem začla více pít a lépe jíst a moc mi to nepomohlo. Ted mi kamarádka doporučila dietlax a začla jsem chodit pravidelně.

Alfonz

A co to je?Se pije nakej caj?

Karolina

Jsou to kapsle ,které si dáváš během jídla.

Alfonz

A kde se to da poridit? V lekarne nebo kde?

Milan

Ahoj, 5 dní už je docela dlouhá doba, to by se už mělo řešit...:/ No, každopádně určitě více tekutin a klidně bych šáhl i po nějakém tom projímadle...Asi bych to ale neřešil nějakým jednorázovým, spíše doplňkem stravy, který pomáhá dlouhodobě :)

Vladislav
4x

No, zkus projámadlo, ale nějaké šetrné...Třeba http://www.dieticke-projimadlo.cz/ je dobré...nicméně bych i zašel k lékaři...

Illa

Jj, tohle je šetrné projímadlo...:) Taky ho doporučuji :)

Susan

jj, tohle je dobre, ale taky je potreba dodrzovat davkovani!

Evulik

Dodržovat dávkování a předepsanou dobu užívání je nutné! Ovšem dietické projímadl se řadí mezi ty účinné a šetrné!

Ella

Ano, to je pravda, je to šetrná vláknina!

Majka Čermáková

Pokud hledáte šetrné projímadlo, tak mohu osobně doporučit dietlax :)

Oskar

No dívej, vše co se tady napsalo má svůj význam... určitě více tekutin, pestrá strava, ovoce, zelenina...to je ale pak otázka tvé životosprávy...ted bych doporučil projímadlo, ale nějaké šetrné, přeci jen jsi ještě dost mladej...třeba ten dietlax, co tady doporučujou je dobrej :)

Dáša

tak na to je asi nejlepsi projimadlo, ne? :D

David

Změna stravy nebo zařazení nových potravin do jídelníčku je super rada...bohuzel to neprinasi okanzite reseni...:(

Dáša

přesně, tohle není okamžité řešení...dlouhodobě ano, to určitě, ale pokud je třeba úlevy hned, tak snad jen projímadlo...šetrné je třeba dietické projímadlo

Jitka

Já tohle projímadlo užívala při zácpě a teď ho, dle návodu, užívám i preventivně :) díky němu už ani nevím, co to zácpa je...

Lola

Super rada...jen je spise na dlouhodobe reseni...

Marie

POdstoupil někdo CT vyšetření střev? Jen mě zajímá jestli je to stejně bolestivé jako kolonoskopie při tom nafukování nebo méně.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce