Inzerce

Je to možné?

Je mi 17 let a zažil jsem s holkou trapnou situaci... Na internetu jsem si našel že to může být psychické v což jsem doufal. Jenže mě to nejde ani samotnému při erotickém filmu. K ejakulaci dojdu ale můj penis není plně stopořený pro pohlavní styk. Nepiju nekouřím jsem sportovec teď jsem měl antibiotika kvůli angíně ale ty už jsem přestal brát na konci minulého měsíce. Teď se ještě šetřím a nevyvíjím větší fyzickou námahu. Ale ven chodím každý den. Bral jsem ibuprofen na zmírnění bolesti v krku i ten den co se mi to stalo jsem ho měl (včera 7.7). Ale dnes už jsem si prášek nevzal a taky jsem neměl úplnou erekci. Poraďte ptejte se pomožte prosím... K doktorce sem se zatím neodhodlal když to jsou jen dva dny co sem na to přišel

Inzerce
Odpovědi
(mujfilip@seznam.cz) Filip1 poděkování

Ahoj, mě je 19 a měl jsem stejný problém. Pomohli mi 2 přírodní přípravky. Napiš a já Ti pošlu popis přípravků.

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. července 2009, 19:42:34

Filip

Zdar me je 17 a mam uplne stejny problem ... poradis mi co s tim ? nebo dosel jsi uz na neco jak dosahnout normalni erekce ? diky

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. srpna 2009, 00:07:07

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 8. prosince 2016, 11:35:05

Jean moc ďakujem za tvore rady a pomoc, e-mail som zrušila..myslím že už nie je potrebný,… Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.