Inzerce

Kofeinove sampony

Dobry den , to ze u muzu kofeinove sampony pomahaji je zname /Alpicin ,...) . Jak je to ale u zen ? Jsou na trhu pripravky na kofeinove bazi i pro nas ? Najde se nekdo , kdo s nimi ma zkusenost ? Me vlasy jsou jemne a proto jsem si nechala nekolik let napletet copanky tzv. rasta . Po sundani poslednich (asi po pul roce ) mi prijde ze mi vypadava hodne vlasu . Najde se nekdo s dobrym tipem ? Dekuji .

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 155 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Andrea (Potíže se štítnou žlázou mohou být důsledkem stresu i dovolené v Egyptě) 17. září 2018, 21:28:17

Dobry vecer take mam poderzreni na stitnou zlazu jsem lorad unavena sice delam dvanactky a boli me… Diskutovat

• Romana (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 13:56:13

Je to všechno na pytel. BB - budeme asi podobně staré (soudě z věku rodičů), tak třeba,… Diskutovat

• Kamil (Melatonin pomáhá nespavcům) 19. září 2018, 00:23:24

Tuto recenzi píšu po 2hodinovém pokusu o usnutí po "vynikajícím" přípravku melatoninu...… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.