Inzerce

Větry

Dobrý den, už přes 1 rok mě trápí problém, kvůli kterému moc nemůžu do kolektivu a to mě velice omezuje a trápí ve škole. Prostě se mi chce pořád "prdět" a musím to zadržovat. Zní to sice vtipně, ale vtipné to doopravdy rozhodně není. S tím souvisí další problém. Mé střeva (teda podle odhadu myslím, že střeva) vydávají občas zvuky podobné kručení v žaludku o různé výšce, délce a podobně a jistě chápete, jak se musím každý den tvářit ve škole při představě, že to na mě zase přijde...

Inzerce
Odpovědi
Ampetu

Ahoj, po přečtení tvého dotazu jsem se těšil na nějaké reakce od podobně postižených, a následně s nějakou radou ale.... No nic, tak tě snad trochu uklidním alespon ja. Mám tentýž problém již 5 let a není uniku. Snad je to přílišným sportováním, ale také mi radili, vyvarovat se dusičnanum ruzným semínkám v potravě ovoci a zeleniny, ale bez toho se žít nedá. Tedy alespon ne mně. Tak hodně zdaru. Ps: nějaké triky s usměvným "prděním" jsem si už našel:))

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. srpna 2009, 08:12:47

Julie

Já bych zkusila tobolky Espumisan...rozpouští plyny už ve střevech,jsou nenávykové,takže by jste mohla klidně užívat dlouhodobě :o)

15. října 2014, 21:16:07

Josef

Dobrý den, na problémy se zažíváním používám přípravek na bázi bylinek a opravdu mi pomohl, na každého může působit jinak, ale bez vyzkoušení to nezjistíte. Kdo by měl zájem o více informací, kontaktujte mne prosím na email: svoby.josef@seznam.cz

20. dubna 2015, 00:36:38

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

• Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.