Inzerce

ALOE VERA A COLOSTRUM

Zajímala by mě léčba encefalitidy aloe verou.

Inzerce
Odpovědi
Vera1 poděkování

Dobrý den tak to je opravdu řeč pokaždé o něčem jiném.Aloe nás umí detoxukovat od všech nečistot co se v našem těle hromadí,pak jako jediný přírodní produkt umí otvírat kapiláry což je opravdu moc důležité a tím si dokážeme ochránit své zdravíčko.Colostrum je už ten bojovník proti infekcím,chřipce,zlatému stafilokoku,streptokoku je to prostě armáda která rychle vrací imunitu do zdravého normálu a to hlavně v tekuté formě.Bohužel spousta lidí raději sáhne po chemických lécích,ale zdraví má v rukou každý sám .

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. srpna 2009, 19:32:43

Verionka1 poděkování

Dobrý den všem, i já patřím mezi lidičky,kteří vyzkoušeli přírodní produkty z Aloe Vera,gel,colostrum,ale i jiné spotřební zboží jako pastu na zuby,sprchový gel,krémy a jiné.Mohu jen vřele doporučit a těm kteří opravdu nevěří,není nic jednoddušího než to vyzkoušet.Pokud byste náhodou měl někdo zájem o tyto výrobky a jiné pište si na email Veronique.75@seznam.cz,mějte se hezky Veronika

18. listopadu 2009, 17:32:56

Marta1 poděkování

Aloe a Colostrum bomba s produkty od tohoto človíčka sem trašně pokojená - nic mi tak rychle a hlavně efektivně nepomohlo ,,, jako ttuty produkty od tutoho človíčka ... nechám Vám tady na něj kontakt tomled@seznam.cz www.aloeveragel.ic.cz

22. ledna 2010, 22:15:30

Lada\Králová

Mohu vřele doporučit Colostrum ,vyzkoušené na sobě a mých 3 dětech.Užasná věc!!!!!!Lada

22. března 2011, 02:36:10

Iveta Špalková

Aloe vera - zázračná rostlina, maximální detox organismu, očištuje a posiluje...mám vyzkoušené aloe-gel, 92proc. koncentrát od firmy NWA, nejlepší cena na trhu, kdo by měl zájem tak distribuuji.Colostrum - přírodní antibiotikum, největší obsah imunoglobulínů, rychlá účinnost, mám vyzkoušené při prodělaném zánětu močových cest po podávání Colostra potíže na druhý den ustoupily!!!!je to zázrak lidičky....

9. dubna 2011, 15:23:26

alvean1 poděkování

Velmi ráda přidám svůj názor, colostrum i aloe od firmy NWA užívám již delší dobu . Jsem velice spokojená s výsledkem. Upravil se krevní tlak ,zlepšil se zrak , a hlavně po dobu dvou let jsem neměla ani chřipku ,nachlazení, ani angínu tu jsem mívala třikrat do roka. Rovněž u vnuků klesla nemocnost na minimum ,chodí do školky celý rok bez apsence ,hlavně bez ANTIBIOTIK

28. prosince 2011, 15:41:57

veronika

Dobrý den, píšete 2 roky bez nemoci, ale NWA je tady tak 1 rok

23. února 2012, 19:18:16

Lukáš.H

Dobrý den, klíšťová encefalitida je velmi závažné onemocnění, které způsobuje nejprve snížení a poté zvýšení počtu bílých krvinek. Léčba by měla být pod dohledem lékaře, jelikož pokud by Vám užívání produktů s Aloe Vera nepomohlo, dalo by se očekávat neefektivní léčbou dosažení trvalého poškození zdraví. Na další případné konkrétní dotazy rád odpovím a popř. také doporučím produkty pro daný zdravotní problém. Hovorka.LR@gmail.com. Přeji pěkný den.

26. února 2012, 12:46:18

max

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

31. ledna 2014, 19:46:44

fdf

fdf

7. března 2012, 19:50:18

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 143 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Drahunka (Homeopatika potřebují „volná ústa“) 26. února 2017, 15:37:40

O homeopatikách se vede docela dlouhá diskuze zde -… Diskutovat

• fanda (Prostata) 26. února 2017, 23:38:52

Kolik vám platí za tu reklamu? Diskutovat

• Gábina (erektilní dysfunkce) 21. února 2017, 22:20:14

Je to dobrá cesta k záchraně sexuálního života, když je problém. Naštěstí se dá koupit… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.