Inzerce

ALOE VERA A COLOSTRUM

Zajímala by mě léčba encefalitidy aloe verou.

Inzerce
Odpovědi
Vera1 poděkování

Dobrý den tak to je opravdu řeč pokaždé o něčem jiném.Aloe nás umí detoxukovat od všech nečistot co se v našem těle hromadí,pak jako jediný přírodní produkt umí otvírat kapiláry což je opravdu moc důležité a tím si dokážeme ochránit své zdravíčko.Colostrum je už ten bojovník proti infekcím,chřipce,zlatému stafilokoku,streptokoku je to prostě armáda která rychle vrací imunitu do zdravého normálu a to hlavně v tekuté formě.Bohužel spousta lidí raději sáhne po chemických lécích,ale zdraví má v rukou každý sám .

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. srpna 2009, 19:32:43

Verionka1 poděkování

Dobrý den všem, i já patřím mezi lidičky,kteří vyzkoušeli přírodní produkty z Aloe Vera,gel,colostrum,ale i jiné spotřební zboží jako pastu na zuby,sprchový gel,krémy a jiné.Mohu jen vřele doporučit a těm kteří opravdu nevěří,není nic jednoddušího než to vyzkoušet.Pokud byste náhodou měl někdo zájem o tyto výrobky a jiné pište si na email Veronique.75@seznam.cz,mějte se hezky Veronika

18. listopadu 2009, 17:32:56

Marta1 poděkování

Aloe a Colostrum bomba s produkty od tohoto človíčka sem trašně pokojená - nic mi tak rychle a hlavně efektivně nepomohlo ,,, jako ttuty produkty od tutoho človíčka ... nechám Vám tady na něj kontakt tomled@seznam.cz www.aloeveragel.ic.cz

22. ledna 2010, 22:15:30

Lada\Králová

Mohu vřele doporučit Colostrum ,vyzkoušené na sobě a mých 3 dětech.Užasná věc!!!!!!Lada

22. března 2011, 02:36:10

Iveta Špalková

Aloe vera - zázračná rostlina, maximální detox organismu, očištuje a posiluje...mám vyzkoušené aloe-gel, 92proc. koncentrát od firmy NWA, nejlepší cena na trhu, kdo by měl zájem tak distribuuji.Colostrum - přírodní antibiotikum, největší obsah imunoglobulínů, rychlá účinnost, mám vyzkoušené při prodělaném zánětu močových cest po podávání Colostra potíže na druhý den ustoupily!!!!je to zázrak lidičky....

9. dubna 2011, 15:23:26

alvean1 poděkování

Velmi ráda přidám svůj názor, colostrum i aloe od firmy NWA užívám již delší dobu . Jsem velice spokojená s výsledkem. Upravil se krevní tlak ,zlepšil se zrak , a hlavně po dobu dvou let jsem neměla ani chřipku ,nachlazení, ani angínu tu jsem mívala třikrat do roka. Rovněž u vnuků klesla nemocnost na minimum ,chodí do školky celý rok bez apsence ,hlavně bez ANTIBIOTIK

28. prosince 2011, 15:41:57

veronika

Dobrý den, píšete 2 roky bez nemoci, ale NWA je tady tak 1 rok

23. února 2012, 19:18:16

Lukáš.H

Dobrý den, klíšťová encefalitida je velmi závažné onemocnění, které způsobuje nejprve snížení a poté zvýšení počtu bílých krvinek. Léčba by měla být pod dohledem lékaře, jelikož pokud by Vám užívání produktů s Aloe Vera nepomohlo, dalo by se očekávat neefektivní léčbou dosažení trvalého poškození zdraví. Na další případné konkrétní dotazy rád odpovím a popř. také doporučím produkty pro daný zdravotní problém. Hovorka.LR@gmail.com. Přeji pěkný den.

26. února 2012, 12:46:18

max

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

31. ledna 2014, 19:46:44

fdf

fdf

7. března 2012, 19:50:18

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 23:20:26

doktoři chlamydie nepřiznají, neumí je léčit a vůbec to není jednoduché, nejsou to jenom… Diskutovat

• Lenka (Olwexya (Venlafaxinum)) 3. prosince 2016, 17:22:42

Moc vás tu zdravím a zeptám se"podařilo se vám někomu se Venlafaxinu nadobro zbavit?Po… Diskutovat

• Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 2. prosince 2016, 21:52:53

Lucie, nevím co napsat. Prožíváte hroznou dobu, jen čas to trošku obrousí. Děkuji vám moc… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.