Inzerce

pocení obličeje

Prosím poraďte mi: každé ráno když přijdu do práce mi je nesmírné horko a potím se nejvíce v obličeji a to nejvíce v obočí, pod očima,nosem a rtama. Hodně mě to trápí, protože mi je jasné že je to hodně vidět. Pocení přejde jakmile se tzv. "aklimatizuju" a jsem v klidu. Potím se i v podpaží a mezi prsama, Myslím, že jak se potím v bličeji normální není. Měřím 173cm a 70kga používám hormonální antikoncepci. Prosím poraďte.

Inzerce
Odpovědi
Honza11 poděkování

Nadměrné pocení jsem řešil několik let. Dokonce jsem zvažoval laser studio, kde nadměrné pocení odstraňují pomocí botulotoxinu, ale 7 tisíc se mi zdálo hodně. Nakonec jsem vyzkoušel 2 přírodní přípravky na srovnání hormonální rovnováhy a doplnění draslíku a hořčíku. Po týdnu jsem zaznamenal změnu k lepšímu, po měsíci jsem si připadal jako nejčistější člověk. Více info: csm-sunkins@seznam.cz , lze i přípravky objednat.

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. srpna 2009, 21:10:15

Dana1 poděkování

A co psychika ? Má to spojitost s vaší práci ?

11. prosince 2012, 09:53:23

Lukáš

Ahoj taky mám stejný problém,hodně se potim v obličeji.hlavně čelo,nos nad rty. šlo by stim něco udělat?myslíte že by mi taky pomohlo to se s rovnani hormon.rovnováhy a doplnění hořčíku a draslíku?a kde to najdu v ovoci/zelenině? trápí mě to už dlouho ale zatím sem stim nedokázal nic udělat.........

8. června 2015, 12:17:57

Katy

Proti pocení na čele jsem vyzkousela sweatstop antiperspirant aloe vera senzitive je to pletove mleko. Jsem s tím moc spokojená už leta nepoužívám nic jiného.

10. března 2016, 14:23:40

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

• Martina (Operace hemoroidů) 8. prosince 2016, 11:50:54

Pokud jste to ještě neřešila, tak doporucuju metodu hal-rar jsem druhy den po operaci polehavam… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.