Inzerce

pžestala jsem brát antikoncepci, tloustnu........

Dobrý den, chtěla bych se s někým poradit. Mám problém. Před rokem jsem přestala brát antikoncepci a během toho roka jsem pribrala 15 kg. Vůbec by mým problémem nemělo být jídlo. Nezměnila jsem stravování a jím třikrát denně. Připadá mi, že přibírám čím dal více. Je možné, aby příčinou problému bylo to, že jíž neberu antikoncepci? Může to souviset s tím že tělo bylo zvyklé na učitou hladinu hormonů? Prosím poraďte. Chtěla jsem slyšet něčí názor předtím, než půjdu ke gynekologovi. děkuji...

Inzerce
Odpovědi
Pavla z Prahy

Mám podobný problém, HAK neberu již 4.měsíc, cca 1 měsíc po vysazení jsem přibrala 2 kg, další měsíc pak další 1 kg. Nyní se tloustnutí, zdá se, zastavilo, ale co když...Jím stále stejně. Co s tím?

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. srpna 2010, 17:00:54

Přidat nový komentář

 Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 134 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nikolet (Zánět žaludku) 23. února 2017, 09:21:18

    Dobrý den když čtu vaše články tak teda asi na chronický zánět žaludku asi nepomáhá… Diskutovat

  • Tom (Výplach střev? Nedoporučeno!) 24. února 2017, 08:11:39

    Ano můžu jen potvrdit výše uvedené. Když doktoři tak dlouho studujou verzi klasické… Diskutovat

  • Jiří (Chronická zácpa) 23. února 2017, 21:37:49

    Ahojte všichni, Tlusté střevo je nesmírně důležitá věc pro fungování celého lidského… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.