Inzerce

gynekologicko-dermatologicke potíže

Dobrý den jedná se o mojí maminku již 7 let má menopausu a poslední 2 roky se u ní vyskytlo nepříjemné pálení, řezání,svědění a dokonce i bělavé zabarvení sydkých pysků. Veškeré předepsané léky, mastičky či zásypy nezabírají a svědění se neustále vrací´.Lékaři si nevědí rady a nejsou schopni určit diagnózu..Tímto Vás prosím pokud se již někdo setkal s něčím podobným dejte mi vědět na e-mail..Luisy@centrum.cz. Mockrát děkuji

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 129 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • marek (Postextrační komplikace) 20. září 2018, 11:30:12

před dvěma dny extrakce pod narkozou 7/7,6/6,horní,8/8spodní,beru antibiotika,na bolest mám… Diskutovat

• jmmm (zacpany nos,, trva to dlouho) 13. září 2018, 07:02:17

Mám naprosto stejné problémy/problém a i nabídku (el. jehla) z ORL Pardubice i s tím možným… Diskutovat

• Petr (Kyselina fosforečná) 14. září 2018, 13:28:25

Co je v článku k smíchu? Co jsi napsal na prvních 2 řádcích je sice pravda (opsáno asi z… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.