Inzerce

Střeva

Dobrý den, už několik let mě trápí křeče ve střevech. Většinou se mi to stává ve škole, jsem nervozní a pak to, když ze mě nervozita spadne (někdy ale ani nemusím být nervozní), tak dostanu tak silné křeče, že skoro ani chodi nemůžu. Nejspíš jsou to jen větry, ale chtěla bych se zeptat, jestli se s tím něco nedá dělat, protože je to nesnesitelné a brání mi to ve škole v učení. Doktorka mi sice řekla, že to mám z latentní tetánie, kterou trpím, ale nic víc mi k tomu neřekla.

Inzerce
Odpovědi
Josef

Dobrý den, na problémy se zažíváním a používám přípravek na bázi bylinek a opravdu mi pomohl, na každého může působit jinak, ale bez vyzkoušení to nezjistíte. Kdo by měl zájem o více informací, kontaktujte mne prosím na email: svoby.josef@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. dubna 2015, 00:41:17

Alina

Má někdo zkušenost s paratizexem? Prý je výborný na celkový detox, a mimo jiné dokáže tělo zbavit parazitů.

8. dubna 2017, 22:17:26

tinka

S paratizexem mám velmi dobré zkušenosti, po měsíčním užívání se mé zažívání upravilo do normálu. Cítím se méně unavená.

17. dubna 2017, 12:00:42

Alina

Dík za informace, určitě si ho koupím. Doufám, že bude fungovat…

21. dubna 2017, 16:56:51

Bohdana

Manžel bere kvůli své nemoci několik léků. Dlouho to zvládal v pohodě. Nedávno mu přibyli další komplikace a další léky a to už začal mít problémy se střevama. Doktorka mu doporučila probiotika. Už měsíc bere Probiolact a zvládá to skvěle. Potíže jsou pryč.

16. srpna 2017, 06:52:25

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 51 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (Rivotril) 18. listopadu 2017, 21:15:06

Michaeli, děkuji Vám za rady a za čas, který sem věnujete. Je to složité zbavit se… Diskutovat

• Sabina (zánět šlach na ruce) 17. listopadu 2017, 16:04:39

Také trpím na občasné bolesti šlach,tak si beru přírodní tabletky Forcapil. Diskutovat

• Erika (Průjem) 23. listopadu 2017, 22:37:51

Zkuste Petře i něco jiného, mně na tyto problémy pomáhá hidrasec. Je to dost individuální… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.