Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Střeva

Dobrý den, už několik let mě trápí křeče ve střevech. Většinou se mi to stává ve škole, jsem nervozní a pak to, když ze mě nervozita spadne (někdy ale ani nemusím být nervozní), tak dostanu tak silné křeče, že skoro ani chodi nemůžu. Nejspíš jsou to jen větry, ale chtěla bych se zeptat, jestli se s tím něco nedá dělat, protože je to nesnesitelné a brání mi to ve škole v učení. Doktorka mi sice řekla, že to mám z latentní tetánie, kterou trpím, ale nic víc mi k tomu neřekla.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Josef

Dobrý den, na problémy se zažíváním a používám přípravek na bázi bylinek a opravdu mi pomohl, na každého může působit jinak, ale bez vyzkoušení to nezjistíte. Kdo by měl zájem o více informací, kontaktujte mne prosím na email: svoby.josef@seznam.cz

Alina

Má někdo zkušenost s paratizexem? Prý je výborný na celkový detox, a mimo jiné dokáže tělo zbavit parazitů.

tinka

S paratizexem mám velmi dobré zkušenosti, po měsíčním užívání se mé zažívání upravilo do normálu. Cítím se méně unavená.

Alina

Dík za informace, určitě si ho koupím. Doufám, že bude fungovat…

Hedvika

Alternativně zkuste Wurm-ex, s tím mám zkušenosti a funguje výborně.

Bohdana

Manžel bere kvůli své nemoci několik léků. Dlouho to zvládal v pohodě. Nedávno mu přibyli další komplikace a další léky a to už začal mít problémy se střevama. Doktorka mu doporučila probiotika. Už měsíc bere Probiolact a zvládá to skvěle. Potíže jsou pryč.

Petra

Dobrý den,moc prosím o radu.Nevím co by to mohlo být.A omlouvám se že je to delší :-) Předem děkuji. V létě sem měla dovolenou 4 týdny.Poslední týden sem byla na chatě.Tam sem se koupala v bazénu a jedla rajčata ze záhonu.Z ničeho nic sem se šíleně osypala na nohou svědivýma pupenama.Tak nevím z čeho to bylo.Celou dobu mi bylo fajn.Pak sem šla do práce a po pár dnech mě začalo šíleně bolet břicho,boleli mě orgány,bylo mi na zvracení a měla sem nepravidelnou stolici a někdy i průjmovitou ale jedla sem furt stejně.Nechala sem to pak být.Myslela sem si že to ustane ale neustalo.Skoro po 2 týdnech sem se objednala u obvoďačky na čtvrtek a bylo mi fakt blbě tak sem ve středu nešla do práce.Druhý den sem šla k doktorce,moje doktorka tam měla zástup protože tam už nedělá celý týden.Tak sem jí řekla co mám za problém a ona mi posvítila do očí, podívala se mi do pusy, prohmatala břicho a poslechla a zeptala se na pár otázek.Nakonec mi řekla že to budou gynekologický problémy ať se objednám na gyndu aniž by mi vzala krev nebo dala žádanku.Dala mi prášky na ty pupínky,stejnak byli na nic.Prý nic nenašla a pokud by to pokračovalo tak se mám k ní zase objednat a bude to řešit.Tak před odchodem jí říkám proč mě teda bolej orgány a proč mám zvětšený břicho a ona mi v klidu řekla,podle toho to vypadá že mi nic není.Ani mi neomluvila tu středu,že sem si měla zavolat,ano což je pravda ale já nezavolala.Tak sem odešla.Tak sem šla na gyndu a ty mě chtěli objednat až na prosinec tak sem jí řekla jaký je problém tak mě vzala hned.Našli mi jen myom a dali vaginální tablety.Jenže ona mě jenom prohmatala a podívala se jen vaginálním ultrazvukem,nic víc.Tak sem přišla domů a stěžovala sem si přes WhatsApp mojí doktorce.Ona mi napsala že pokud mám problémy tak mám jít na proktologii.Tak mě vzali druhý den.Tak mě opět prohmatala a poslala na ultrazvuk.Tam mi nic nenašli,div se mi nevysmála.Když sem pak přišla k doktorce,napsala mi neschopenku a prý to bude páteř.Dala mi prášky na uvolnění svalstva a tím mě začli bolet pěkně záda.Pořád říkám doktorce že musím mít něco s břichem a ona ať se nebojím že to je páteří.Poslala mě na neurologii.Řekla sem jí opět co mě trápí a ona nejdřív že se mi uvolňuje svalstvo a pak řekla že musím cvičit.Zeptala se mě kde mám rentgen a já říkám že nemám, že mi nikdo nebral krev, moč, prostě nic.Dala mi žádanku na magnety.Postupem se to ještě víc zhoršilo.Dobrala sem prášky na uvolnění svalstva, záda na chvíli ustali a začlo mnohem víc břicho.Prostě mě bolej vaječníky, mám zvětšený břicho,v břiše to různě pobolívá,trochu se najím a sem jak před porodem, pořád mi je na zvracení a už sem i zvracela.Střevo mi bublá nebo tak a je to prostě takový divný.Občas mě píchá různě po těle,bolí nebo pálí na hrudi,nebo píchne u srdce.Už fakt nevím.Všechno tohle trvá 2 měsíce a nikdo mě pořádně nevyšetřil.Do toho chodím někdy často na malou.Na gyndě mi pak řekla že sem v pořádku ale nejsem.Výtoky z myomu mám pořád.Tak sem napsala doktorce že opravdu musím mít něco s břichem,tak mi udělala krevní testy a nic se nenašlo.Poslala mě na gastroenterologii tam jdu začátkem listopadu.Už sem fakt zoufalá.

Jarka

Dobrý večer, myslíte, že je vhodné na střeva užívat aloe vera a další doplňky? Poraďte něco v kapslích?

Rosta

Dobry den napiste mi na 8luckyes8@gmail.com a poradim vam ohledne aloe a strevni mikroflory. Hezky den

Jaroslava

Máte tip na nějaká probiotika? Mám potíže se střevy?

Jana

Kimči je přírodní probiotiku a má vliv na spoustu dalších věcí, tak bych to zkusila touto cestou :).

Jaroslava

Kde bych se tady o tom dozvěděla víc ? Třeba složení ?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce