Inzerce

Díra v děloze po císařském řezu a druhé těhotenství?

Dobrý den, už to budou dva roky co jsem porodila císařským řezem svou první dceru.šla císařským řezem proto, že se mi neotočila zadečkem dolů.Nyní s manželem uvažujeme o druhém dítěti,ale když jsem byla na konrole u gynekoložky tak mi řekla že po císařském řezu se mi špatně zahojila děloha a že v ní mám asi centimetrovou dírku a že mi další těhotenství nedoporučuje.Že by to nedopadlo dobře ani pro mě a ani pro to dítě.Je to už asi rok co mi to řekla, od té doby jsem tam nebyla, ale chystám se tam.Ale chtěla jsem se zeptat jestli už s tím měl někdy někdo nějaké zkušenosti a jestli je vůbec možné mít další dítě? Moc děkuji za odpověd Lída

Inzerce
Odpovědi
verunare

Ahoj Lido, mam podobný problém, spatne zhojenou delohu v jednom místě...tehotenství by bylo rizikové...ale nemam ho tedy zakázané, mám 15 měsíčního chlapečka...a odkud jsi ? kdyztak mi napis na verunare@email.cz take to docela řeším Verca

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. srpna 2009, 14:42:54

hanka

Dobrý den chtěla sem se zeptat:mam 16mesicni holcicku sla cisarskym rezem.Za jak dlouho je mozne otehotnet chtela bych ted dalsi miminko dekuji za odpoved Hezky den!

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. dubna 2010, 17:36:14

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 7. prosince 2016, 08:40:11

AD je návykové a neléčí toxiny a bakterie které poškozují CNS Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

• anonym (lexaurin a závislost) 9. prosince 2016, 14:40:16

kdo myslíš, že Ti poradí, je to málo inf. email :-) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.