Inzerce

Díra v děloze po císařském řezu a druhé těhotenství?

Dobrý den, už to budou dva roky co jsem porodila císařským řezem svou první dceru.šla císařským řezem proto, že se mi neotočila zadečkem dolů.Nyní s manželem uvažujeme o druhém dítěti,ale když jsem byla na konrole u gynekoložky tak mi řekla že po císařském řezu se mi špatně zahojila děloha a že v ní mám asi centimetrovou dírku a že mi další těhotenství nedoporučuje.Že by to nedopadlo dobře ani pro mě a ani pro to dítě.Je to už asi rok co mi to řekla, od té doby jsem tam nebyla, ale chystám se tam.Ale chtěla jsem se zeptat jestli už s tím měl někdy někdo nějaké zkušenosti a jestli je vůbec možné mít další dítě? Moc děkuji za odpověd Lída

Inzerce
Odpovědi
verunare

Ahoj Lido, mam podobný problém, spatne zhojenou delohu v jednom místě...tehotenství by bylo rizikové...ale nemam ho tedy zakázané, mám 15 měsíčního chlapečka...a odkud jsi ? kdyztak mi napis na verunare@email.cz take to docela řeším Verca

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. srpna 2009, 14:42:54

hanka

Dobrý den chtěla sem se zeptat:mam 16mesicni holcicku sla cisarskym rezem.Za jak dlouho je mozne otehotnet chtela bych ted dalsi miminko dekuji za odpoved Hezky den!

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. dubna 2010, 17:36:14

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 22. července 2017, 00:03:36

Drahá Lindo,...děkuji za vaše slova. Dělala jsem, jen to co jsem považovala za správné.… Diskutovat

• Eliška (Bolest hlavy) 21. července 2017, 21:59:33

Na mé bolesti hlavy, ať už způsobené nevyspáním, počasím nebo málo tekutinami, mi… Diskutovat

• Kamila (Vysoký tlak - chcete se zbavit doživotního polykání léků ?) 18. července 2017, 15:16:05

Dobrý den, můžete upřesnit, máte s tím nějaké osobní zkušenosti. Myslím s užíváním… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.