Inzerce

bolesti zad

Bolesti zad - jistě každý zná, kdo ne - šťastný to člověk. Já jsem obešla neurologa 2x ortopéda - vždy jiného a jen jsem dostala Ibalgin a obstřik do kolena. Začala jsem surfovat po netu a oslovily mně stránky dr. Kirjuchina, ortopéda a MFK Centrum v Praze. Nemáte někdo náhodou zkušenost zde s léčením? D9ky za zprávičku - Lav.Mirka@seznam.cz

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 30 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Liduška (Prsa) 15. listopadu 2017, 22:26:23

V Brně jsem podstoupila plastickou operaci v surgal clinic a jsem moc spokojená. Skvělý… Diskutovat

• Jarda (krční páteř - bolesti) 18. listopadu 2017, 11:25:33

Vidím že stále více lidí má problémy s krční páteří.Já jsem už rok a půl po operaci… Diskutovat

• Terka (DEPRESE,ÚZKOST) 16. listopadu 2017, 21:44:17

Mâm deprese z toho že nemůžu otěhotnět. Mam zasebou 2 neuspesne umele oplodneni a nevim co… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.