Inzerce

Divný pocit

Dobrý den chci se zeeptat kdyz se vyčůrám citím pocit jako bych tam neco furt mel nedokazu to popsat ale prosne takovy divny jako bych tam mel nakou bublinu kdyz neco delam tak to vubec necejtim jenom kdyz treba sedim mno nebo ja presne nevim ale je to jiny nez predtim pocituji to asi 5 dni ale nelepsi se to ani nezhorsuje je to o to horsi ze mi je 15 let a nechci to nikomu rict protze zvetsena prostata je az u starsich lidi tak nevim co mam delat poradte prosim

Inzerce
Odpovědi
majkaxp

Ahoj, poradím Ti Ok Tau.Je potřeba vyčistit Tvůj vylučovací systém. Pro bližší info piš na meil:majkaxp@centrum.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. srpna 2009, 19:06:38

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • anonym (bolest paty) 21. ledna 2017, 06:46:54

je to jenom debilní reklama, jinak to chce změnu životosprávy a alternativní léčbu ... Diskutovat

• Jitka (Chci zhubnout) 18. ledna 2017, 20:14:59

Ahoj, ja hubla 3 mesice a v prumeru tak 4 kg tydne, ale aji jsem se k tomu hybala Diskutovat

• Axel (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 21. ledna 2017, 11:37:43

Já jsem ten lék zkoušel a teda bez úspěchu. Jen vyhozené peníze. Nakonec mi pomohly až… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.