Inzerce

vypadává ní vlasů

dobrý den.Mám problém,je mi 24let a poslední 2roky sem si nejen já,všiml, že se mi začli dělat tzv. kouty....zprvu mě to nechabalo chladným..ale už mi to začíná vadit...existují prosím nějaká univerzální léčba či vitamínové spektrum,nebo to může být spojené s genonou výbavou..nebo projevem změny metabolismu....a mám si zajít ke kožnímu??děkuji za případnou odpoveď.

Inzerce
Odpovědi
Pavel

Pokud potrebujete ponoc s vypadavanim vlasu, kontaktujte me na skupe CZHRPM, nebo pavmo@email.cz, Ušetřte svůj čas a život

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. září 2009, 16:17:12

Vašek

Ahoj, když se mi začali dělat kouty žena mě poslala ke kožnímu, to bylo však bez výsledku. Pak si na nějakých stránkách asi kralovstvi žen, nebo tak nějak přečetla článek, že na to pomáhá kokosový olej. Vyzkoušel jsem to a zabralo to tak do 4-5 týdnů.

11. června 2015, 21:14:18

Dagmar

A folixil jsi taky zkoušel?

1. května 2016, 23:48:22

denisa

Folixil užívá můj bratr už dlouhou dobu, tvrdí že se mu opmezilo padání shruba o 50 %, ale je pravda že už to jí fakt dlouho

1. června 2016, 05:41:41

Tom

Pokud se jedná o nějaké onemocnění je potřeba zajít k lékaři a řešit to s ním. Jinak já používám zahušťovač vlasů Volluma a jsem nadmíru spokojen. Určitě to stojí za vyzkoušení... mám to z volluma.cz

2. září 2015, 13:52:09

Lucie

Vypadávání vlasů může být spojeno i se štítnou žlázou, já jsem tento problém bohužel měla :(

12. listopadu 2015, 16:59:30

Aleš

Mě lékařka říkala že padání vlasů u mě jako muže je zapříčiněno hormonem DHT.

3. července 2016, 21:32:40

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

• Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.