Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

vypadává ní vlasů

dobrý den.Mám problém,je mi 24let a poslední 2roky sem si nejen já,všiml, že se mi začli dělat tzv. kouty....zprvu mě to nechabalo chladným..ale už mi to začíná vadit...existují prosím nějaká univerzální léčba či vitamínové spektrum,nebo to může být spojené s genonou výbavou..nebo projevem změny metabolismu....a mám si zajít ke kožnímu??děkuji za případnou odpoveď.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Vašek
1x

Ahoj, když se mi začali dělat kouty žena mě poslala ke kožnímu, to bylo však bez výsledku. Pak si na nějakých stránkách asi kralovstvi žen, nebo tak nějak přečetla článek, že na to pomáhá kokosový olej. Vyzkoušel jsem to a zabralo to tak do 4-5 týdnů.

Dagmar

A folixil jsi taky zkoušel?

denisa

Folixil užívá můj bratr už dlouhou dobu, tvrdí že se mu opmezilo padání shruba o 50 %, ale je pravda že už to jí fakt dlouho

Tom

Pokud se jedná o nějaké onemocnění je potřeba zajít k lékaři a řešit to s ním. Jinak já používám zahušťovač vlasů Volluma a jsem nadmíru spokojen. Určitě to stojí za vyzkoušení... mám to z volluma.cz

Lucie

Vypadávání vlasů může být spojeno i se štítnou žlázou, já jsem tento problém bohužel měla :(

Aleš

Mě lékařka říkala že padání vlasů u mě jako muže je zapříčiněno hormonem DHT.

Lenka

Určitě bych se poradila s nějakým odborníkem nebo je také dobré vyzkoušet trichologické vyšetření, kde ti s tímto problémem určitě pomůžou.

Jean

není potřeba odborník, je to začátek nitrobuněčné infekce :-)

Tereza

Ahoj Lenko, můžu se zeptat, co je to za vyšetření a kde ho podstoupit ?

Erika

Jedná se o vyšetření, kde se zjistí příčina padání vlasů či jiného problému spojeného s vlasy či pokožkou hlavy. Specializují se na to v Praze v Clinical hair&health

Patáková

Mně v době největšího padání pomohly tabletky Forcapil. Brala jsem je pravidelně po dobu 3 měsíců, vlasy mi opět hezky dorostly a já mám pokoj. :-)

Helča

Já se přidávám ;-) s Forcapilem mám také dobré zkušenosti!! Vlasy se tolik nelámou a jsou hustší. Brala jsem ho po porodu. Rozhodně kvalitní produkt oproti jiným doplňkům stravy.

Renata

Co vám nejvíc pomohlo na vypadávání vlasů ? Jsem rok po porodu, ale vlasy pořád padají a po bocích už nemám skoro žádné vlasy :(

Mirka

To už je Renčo poměrně dlouho :/ nevím odkud jsi, ale zkus se objednat na trichologické vyšetření, kde už zjistí, kde je problém. Sestra na tom byla stejně a ta byla v Clinical Hair&Health, kde ji zjistili, že je alergická na určitou složku doplňků, které brala a ta vyvolala padání vlasů

Renata

Děkuju za doporučení. Už jsem je kontaktovala a příští týden jdu na vyšetření, tak jsem zvědavá co se dozvím, snad s tím půjde ještě něco dělat :(

Mirka

Tak jak si Renčo dopadla ? Přišlo se na příčinu ?

Renata

Naštěstí ano .. užívám léky které mi způsobily nadměrné padání vlasů takže musím za obvoďákem jestli mi může napsat něco jiného

Karolína

Také mám zkušenost s vlasovým centrem Clinical hair&health a doporučuju je kde můžu protože mě také zbavili dlouholetého problému.

sandra pelikanova

Mě pomohl jen kopřivový šampon a maska, jinak ještě dávám jednou týdně na vlasy kokosovy oluj,jako masku

Klaudie

Není možné, že vypadávání vlasů způsobuje štítná žláza a špatné kosmetické přípravky?

Libor

U mě zabral gel provexin, vtírám si ho do vlasů 2x denně a vlasy mi přestaly padat.

Kaja Mazalova

Dobrý den, používám garnier šampon na všechno

Mila

Kajo a je dobrý?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce