Inzerce

Mozkový vápník TianShi.cz

Ahoj... než jsem vyzkoušela Mozkový vápník od TianShi.cz ... přesný název Nervový vápník pro zlepšení výkonnosti nervového systému, myslela jsem, že už se nikdy nevyspím v kuse celou noc. Preparát užívám večer přibližně půl hodiny až hodinu před tím, než jdu spát. To mi bylo po telefonické konzultaci s odborníkem v e-shopu na můj problém doporučeno. Opravdu se můj spánek zlepšil natolik, že dnes dokážu spát i 8 hodin v kuse. Zajímavé na tomto preparátu je, že když jsem odpočatá a 2 tobolky si vezmu během dopoledních hodin, mám naopak pocit jakoby svěžesti a vitality. No, neřeším, jak je to možné. Příroda toho asi opravdu dokáže hodně. Každopádně jsem šťastná, že to funguje. No, uvidíte. Je to má zkušenost a zároveň doporučení.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 17 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Veronika (Oslabenou imunitu posílí životní styl víc než preparáty) 12. listopadu 2017, 19:00:26

dobry den...mam 5 letou dcerku a je strastne nachylna na nemoce ..jen se vyleci z jedne do tydne ma… Diskutovat

• Honza (tonsilektomie) 16. listopadu 2017, 23:02:27

Mám po operaci asi 6týdnů (VN Brno), vse v pořádku až na ten hlen který popisuješ. Mám… Diskutovat

• Gabriela (Braňte se rýmě výplachem nosu) 18. listopadu 2017, 10:20:42

Videla jsem spoustu videii jak malinkym detem proplachuji nosik pod tlakem injekcni strikackou s… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.