Inzerce

Hypnotika

Dobry den,jen me zajima jestli je opravdu hypnotika s konbinaci s alkoholem smrtici.Myslim zopitin,nebo hypnogen tak cca 60 tabletek..

Inzerce
Odpovědi
Jana- studentka farmacie

Není tomu tak. Smrtící je pouze kombinace barbiturátů (starších hypnotik) a alkoholu, novější hypnotika 3.generace tzv. ZETka (zopiclon, zolpidem) při zvyšování dávk už nevedou ke zvýšení účinku, účinek nestoupá ale zůstává, zatímco nežádoucí účinky stoupat mohou, předávkování zásadně život neohrozí.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. listopadu 2012, 17:35:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 11 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • alexa (Chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) ) 26. března 2017, 21:19:45

Tak vážení,to co zde čtu o léčebně Janov,to by chtělo opravdu něco s tím udělat.Zaslat… Diskutovat

• Naďa (Prevence chřipky) 28. března 2017, 08:21:29

Když jsem napodled (loni) měla chřipku, nechala jsem v lékárně 600,-! To mi přišlo… Diskutovat

• Iveta (tralgit) 29. března 2017, 15:07:16

Dobrý den už tři roky beru tramalu po uraze mam problémy s krční pateri, beru cca… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.