Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

panicka porucha

Ahoj uz asi 10 let trpim panickou poruchou ale asi teprve pred 3roky mi diagnozu potvrdily leta jsem litala po doktorek porad tvrdily ze to mam od krcni patere a honily me po rehabilitacich ale pak jsem dostala takovy zachvat ze pro me musela priject zachranka myslela jsem ze umiram paleni na prsou paleni v nohou a rukach nemohla jsem dychat myslela jsem ze my vyskoci srdce hrozne jsem se trasla v nemocnici mi rekli at si zajdu k psychiatrovi ale rikala jsem si ze se spletli ze nejsem zadnej magor tak jsem tam nesla a pak pro me jeli znovu ale to uz bylo v takovem stadiu ze jsem jenom sedela nemohla jsem lezet ani chodit nejedla jsem nepila a zvracela na prazdno pak se pridali nocni mury strach ze smrti a nechapala jsem smysl zivota zkouseli na me hrozne moc leku ale nic nezabiralo a ted beru asi 2 roky PAROXETIN 20mg a jsem stastna jak jsem v pohode je pro me zachrana obcas prijde spatna nalada ale ta se da perfektne zvladnout kdyz prijde jednou za mesic muzu rict ze paroxetin je bezva sice mi zacal zabirat az po mesici ale stalo to za to

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce