Inzerce

Bolest na pravé plíci z poposrmkávání?

Dobrý den, poslední dobou mne nepříjemně bolí na prvé plíci když se hodně (hluboce) nadechnu, nebo když vykonávám jen trochu náročenější fyzickou aktivitu. Chvíly jsem o tom přemýšlel a napadlo me, ze to může být z častého poposmrkávání, jelikož mám hodně často rýmu, která se pustí nejčastěji změnou "vzduchu" (micí prostředek na podlahu, prach ve vzduchu, někdy možná hodně pylu ve vzduchu). Ať už je to poposmrkávání nebo samotné smrkání, které je časté, mohlo by to zatěžovat mé plíce, které jsou mimo to namáhány silným pasivním kouřením, díky prostředí ve kterém žiji. Můžete moje teorie prosím potvrdit/vyvrátit či poradit co s bolestí na plicích?

Inzerce
Odpovědi
Veronika Domanská

Pokud se vám rýma spouští ze změny vzduchu, asi půjde o nějakou alergii. Rozhodně bych si zašla na alergologii, ať máte jasno. Při "normální" rýmě (myslím rýmě z nachlazení) to chce pořádně uvolnit nos, aby se člověk co nejvíce vysmrkal. To posmrkávání není dobré. Takže buď inhalace nebo kapky do nosu - tady ovšem obezřetně (koukat na složení, aby nebylo příliš dráždivé - já můžu doporučit Nasic).

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. února 2014, 22:29:16

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • kačka (lymfangiom) 29. listopadu 2016, 09:47:51

Já s lymfangiomem bojuju od malička, když jsem byla mimi docent Kabelka ve FN Motol mi… Diskutovat

• Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

• Jean (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 22:19:12

je potřeba čistit tělo a léčit CNS, pupalka, B12 pozor na chlamydie a jiné bakterie :-) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.