Inzerce

30 let s RS

Ahoj, je mi 56, postupně jedna hůl, franc.hole, vozík. Klasický průběh sekundárně progresivní formy. Bolesti žádné. V posledním roce došlo ke zhoršení, hlavně chůze,podle doktorky je to přirozený stav. Jednou za měsíc užívám 500 mg Solumedrolu, zlepšení cítím jen jeden den po infuzi. Najednou začínám mít hrůzu,co bude dál. Nemáte někdo zkušenosti, jestli se stav ještě může zlepšit nebo zastavit nějakým cvičením? /3x týdně chodím na rehabilitaci.Zatím ještě řídím auto a o holích dojdu max.100 m./. Děkuju za radu.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vašek (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. září 2017, 15:46:31

Bohužel též mám zkušenost. Takže třeba pár postřehů. Na obtížné polykání existuje… Diskutovat

• Daniela (Zánět spojivek) 18. září 2017, 11:18:30

Lolo, allergodil jsou dobré. Taky jsem měla kapky, u kterým mě oči tak pálily, že jsem si je… Diskutovat

• Kajoš (Lexaurin-pomooooc) 14. září 2017, 16:52:30

Moc hezké..já už jsem jednou ten boj vybojoval, kdy jsem bral Neurol asi 2 měsíce a ke konci… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.