Inzerce

Inteligence a elán u dna

Vážení před necelými dvěma týdny jsem přestal kouřit. Cigareta mi nechybí, nemyslím na ni. Inteligence, nálada a chuť dělat něco rozumného je u dna. Nejsem schopen se soustředit na práci a to ani když do sebe liju různé kofeiny, bylinky, snažím se mít dost minerálů, vitamínů, sportuju, ale jsem úplně u dna. Nějaká rada?

Inzerce
Odpovědi
Jindřich Brchel

Nevím, z jakého data je tento příspěvek a také jestli "nebudu druhý". Svou radu však zkusím. Kouřil jsem 37 let, a to 30-40 cigaret denně. Od 3.1.2010 kouřím e-cigarety. Zpočátku v kombinaci s klasikou. Od 15.3.2010 klasiku nekouřím vůbec a pokračuji jen s e-cig. Je to sice "pracnější" a méně pohodlné, než klasika, ale vůbec mi ty obyčejné cigarety nechybí, nelákají mne (ani náhodou). Nikotin organismus dostává, zdraví se pomalu lepší, inteligence, chuť do života a do práce se nezměnila. Takže žádné dno !!! Finančně mne to vychází sice stejně jako s "klasikou", ale něco za něco............ No a dál se uvidí......... J.B.

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. ledna 2011, 17:35:27

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 239 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • PavelJ (Problémy s erekcí má polovina mužů!) 21. března 2017, 20:34:49

Ahoj, osobně moc nedoporučuji Arginmax, protože výsledky nejsou dlouhodobé. Jakmile produkt… Diskutovat

• Míra (závislost na benzodiazepinech a lecba) 16. března 2017, 15:55:37

Kamarád mi dal Stilnox na spaní a já ho bral asi v kuse tři týdny, a skončil jsem na… Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 22. března 2017, 10:00:28

ted po 8 letech se mi depka veatila a v plné parádě, takže jedu zase odznovu, neurol a citalon,… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.