Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Co s temito stavy, psycholog, psychiatr nebo vule?

Ahoj. Normalne ziju, chodim do prace a vsechno je ok, ale obcas prijde situace, ktera me neskutecne vynervuje (treba zacatek noveho vztahu, rande - zmena zamestnani - nejaka zkouska) a to se vse zmeni a je mi tezko. Nemuzu jist - sevreny zaludek - pocit uzkosti. Spatny spanek, proste des, ale asi to znate. Nevim co s tim, jsem v tomto po mamce, ktera ma podobne stavy a vim, ze kdyz se treba segra lecila z tezke nemoci tak si pomahala Neurolem, jinak by to podle jejich slov nezvladla. Ja uz nevim co s tim, chci normalne zit. Jsem normalni clovek, ale treba vcera jsem byl na rande, pred tim jsem mel hrozne nervy. Myslim, ze jsme si padli do oka, ale dneska se citim hrozne nervni, jako kdybych se bal toho co bude dal. Nemam vubec chut jist. U psychologa jsem byl jednou, moc mi to nepomohlo, nejaky metody dychani moc neucinkuji. Ja uz fakt nevim jak to resit. Mam treba tyto pocity i pri cestovani, kdyz nekam jedu tak se par dni pred tim nenajim. Proto predstava, ze treba jedu s nekym na spolecnou dovolenou a tam se ani nebudu moc najist - desne. Co tedy mam delat? Jit k psychiatrovi? Ja proste nevim co dal, pripadam si trapne, protoze vetsina lidi co tyto pocity nezna vam rekne, ze jste divnej a ze to je jen o hlave a ze se to da prekonat. Nechci se cpat lekama, ale nevim jestli bez nich dokazu normalne zit, protoze obcas se proste dostanete do situaci ktery vam tuto uzkost navodi. Kdybych treba mel jet na dovolenou tak poprve to bude hrozne, ale vim, ze kdybych jel po treti na to same misto tak uz budu v pohode. To same jsem mel s rizenim auta, ze zacatku jsem z toho byl ve stresu, ale ted mi to prijde jako chuze. No dekuju za vyslechnuti. A diky za pripadne rady. Mejte se drzte se.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
andi32

Ahoj tak myslim ze jsi to samy co ja myslim ze trpis hroznou tremou ja ji trpim taky hlavne kdyz mam mit s nekym rande je to des hroznej stres ale ja myslim ze je to jen ta trema ale nemuzu soudit nejsem odbornik ale myslim ze by ti spis pomohl psycholog to uy nezni tak hrozne jinak ja se lecim u psychiatra a taky mi to neprijde tak hrozny trpim totiy panickou poruchou ale tou tremou trpim uz snad odjakziva tam myslim ale ze z moji nemoci to nema nic spolecneho myslim ze prozivas stavy co ma spoustu lidi ja bych se sesypala treba i kdyby me nekde natacela televize myslim ze muzes byt v klidu drzim palce

andi32
1x

Ahoj tak myslim ze jsi to samy co ja myslim ze trpis hroznou tremou ja ji trpim taky hlavne kdyz mam mit s nekym rande je to des hroznej stres ale ja myslim ze je to jen ta trema ale nemuzu soudit nejsem odbornik ale myslim ze by ti spis pomohl psycholog to uy nezni tak hrozne jinak ja se lecim u psychiatra a taky mi to neprijde tak hrozny trpim totiy panickou poruchou ale tou tremou trpim uz snad odjakziva tam myslim ale ze z moji nemoci to nema nic spolecneho myslim ze prozivas stavy co ma spoustu lidi ja bych se sesypala treba i kdyby me nekde natacela televize myslim ze muzes byt v klidu drzim palce

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce