Inzerce

Opuchle mandle čepy - male fličky na rukou a nohou

Dobry den, v pondeli se mi udelalo nevolno (teplota, motahi hlavy) do uterka mi dost nabehnuly mandle a udělali se mi po krku čepy, nasledne se mi po rukou a nohou udělali male červene fličky ktere jsou pri dotyku citlive (prirovnam bych to lehkemu povrchovemu riznuti). Teplotu v podstate nemam. Byl jsem u prakticky doktorky a ta to moc neprozivala dostal sem antibiotika a je to. Ale začina mi vrtat hlavou jestli bych kvuli tem flekum nemel jit minimalne na krev? Diky za postrehy

Inzerce
Odpovědi
majkaxp

Ahoj, já to vidím tak, že máš moc a moc oslabený imunitní systém. Chci se zeptat, neprožil jsi v oslední době nějaký velký nervový otřes? Ráda Ti pomohu. Pro bližší info piš na meil:majkaxp@centrum.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. září 2009, 11:29:26

Natalka

Dobry den,jiz 3 roky se lecim na Roztrousenou sklerozu,nevim jestli to s nim souvysi,do rana me napuchaji ruce a nohy-nekdy jen prava ruka a nohy a posledni dobou obe ruce nohy poradite mi co s tim,Dekuji

18. dubna 2011, 07:38:59

Dědek

Natalka a ostatní, je to následek virů , chlamydie pn. a další

23. listopadu 2011, 16:22:18

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 149 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Darja (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 24. února 2017, 11:47:09

No já mám rýmu už skoro půl roku v kuse..je to strašně, skoro nic mi na to nepomáhá Diskutovat

• Jiří (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 26. února 2017, 23:22:51

Ahoj Jardo. Mi taky pomohla četba diskuse. Citalec beru od 31.ledna. Já jsem zlepšení pocítil… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 26. února 2017, 20:03:14

Ahoj Nika, já vím svoje, asi dva roky jsem měl zablokovaný přístup, mě už to taky nebaví,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.