Inzerce

Injekce

Dobrý den, může mi někdo poradit? Uvažuji o injekcích. Při sexu používáme s manželem kondom. Prášky jsem užívala před lety, jen tři měsíce, pořád jsem se nemohla zbavit dojmu, že mě nechrání dostatečně, ze sexu jsem vůbec nic neměla, nakonec jsme zůstali zase jen u kondomu. Jsem opravdu cháněna po alikaci injekce? Může partner dokončit soulož, nebo bychom museli kombinovat s kondomem nebo přerušovanou souloží?Nemám koho bych se zeptala.Děkuji za odpověď.

Inzerce
Odpovědi
alena

chci se zeptat mam tu antikocepcni injekci ,us jsem bula po truhe po trech mesicich mizacala menstruace jenze takova zasekova jednou jo jednou ne , podruhe jsem ji dostala a mam to skoro 14dni se cistim a mezi tim krvacim nerozumim tomu poradte mi lidicky

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. srpna 2010, 17:29:21

tanare

Ahoj všichni moc vás prosím o radu v prosinci jsem prvně vyzkoušela antikoncepční injekci Depo na 3 měsíce v průběhu injekce jsem měla menstruaci jen jednou(asi týden špinění a týden celkem silnější)ale o to nejde chtěla jsem se zeptat jak je to s menstruací po skončení injekce...jelikož po jakých koliv jiných prášcích se menstruace dostaví hned po zkončení a ted už to bude 20 dnůco injekce zkončila a menstruace pořád nikde a test negativní...nejsem bohužel v čr a doktoři tu zrovna moc neporadí tak se obracím sem...díky moc předem za rady

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. března 2011, 21:06:46

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.