Inzerce

bandáž žaludku

Dobrý den, ja se chci zeptat jestli mám šanci na bandaž žaludku.Je mě 26 let mám dvě děti . Měřím 170 cm a vážím 96 kg mám potížě se zády a potíže kyčlí .Muj ginekolok me to doporučil z duvodu inkontinence a máme v rodině těžkou cukrovku .Děkuji předem N.K. Náchod

Inzerce
Odpovědi
Pavel

Na vaše popsane potíže vám pomohou dvě věci, rochu cvičit a bylinné přéípravky z Brna. Ve Vašem věku bych na takovéto drasticé zásahy do těla nespoléhal. Věřím že Vám mohu pomoci efektivněji. Víte věřím že lidské tělo je dokonalé a že se dokáže o sebe postarat samo, jen potřebuje malou pomoc. napište mi na email a já vám pošlu bud mnoho případů kdy tyto výrobky z brna už pomohli a nebo se můžeme už prímo bavit jak pomoci Vám Pavmo@email.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. října 2009, 09:14:55

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 196 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • BB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 22:41:08

Dobrý večer Romano i Vám, určitě si můžeme napsat i mimo tuto diskuzi, budu ráda. Psala… Diskutovat

• Eliška (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 17. září 2018, 19:07:18

Hezký večer, jsem studentku VOŠZ v Hradci Králové a chtěla bych požádat nositelé… Diskutovat

• Eva (Dráždivý tračník) 20. září 2018, 13:16:02

Já trpěla deset let, než nsem se rozhodla to řešit. Na dráždivý tračník užívám tobolky… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.