Inzerce

Uzliny

Dobrý den. Zajímalo by mě, jak poznám zvětšené uzliny. Četl jsem, že za normálního stavu jsou nenahmatatelné, přitom já si je nahmatám celý život, a to na na krku a na tříslech (v podpaží ani ne, nebo to je možná jen neumím najít). Těžko říct, co je měkké a co tvrdé. Moje uzliny mají tak cca 0,5 cm průměr, ato vždy jen jedna. Ostatní jsou velmi velmi malé. Vůbec mě nebolí. Jen si je zkrátka nahmatám. Můžete mi tedy prosím říct, co to přesně znamená zvětšené? Jak musí být velké? Slyšel jsem, že uzliny jsou i na břiše? Kde? Děkuji

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 105 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alina (Rybí olej) 18. dubna 2017, 15:15:47

Rybí olej/tuk je zdravý, ale ne každý ho ve formě "tuku" snese. Dá se to řešit… Diskutovat

• Jana (Anémie (chudokrevnost)) 19. dubna 2017, 19:41:05

Mohla bych se zeptat, zda-li vám na hematologii něco zjistili? Popř. jakou léčbu nasadili?… Diskutovat

• Martin (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 23. dubna 2017, 18:14:00

Ahoj, když mě bylo po blýsknutí v oku, padání „sazí“ diagnostikováno odchlípnutí… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.