Inzerce

hyperaktivita?

Dobrý den měla bych dotaz.Mám 16 měsíčního syna,nechodí sám a ani nemluví.Lékařka mě doporučila na neurologii.Ale já bych se chtěla zeptat čím to může být.V cca 35 tydnu těhotenství jsme prodělaly autonehodu a ja byla v bezvědomí s následným otřesem mozku.Porod byl CS pro hrozící hypoxii,kde syna prodýchavaly. jestli to může být i tím.Chci se zeptat zda může být syn nějak postižený.na pohled je to krásný zdravě vypadající dítě.Je trochu hyperaktivní a v noci mi nechce spát.Obavám se toho.S čím můžu počítat?I s tím nejhorším?Předem děkuji za odpověd.Můj email Renca-Dan@seznam.cz

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 28. listopadu 2016, 11:00:36

dobry den užívám už 7 měsícu seroprám a je to stejné jak citalec chci se zeptat někoho… Diskutovat

• Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

• Jamie (Operace hemoroidů) 5. prosince 2016, 00:03:23

30.11. Jsem byl na kontrole - zatim jen zvenku, dovnitř se ještě nedalo koukat. Vse se prý hoji… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.