Inzerce

Bolest ruky

Dobrý večer, Pro jistotu vložím svůj text i sem. Snadto nebude nikomu vadit. Dobrý den, Již 2 týdny mě bolí ruka. Bolí me zápěstí, prsty, trochu dlaň, mám oteklý nárt i prsty, ale jen trochu. Na nártu jsem měla modřinu, ta zmizela, ale objevil se otok, ovšem stále mě to při dotýkání bolí. Při zvýšené námaze,nebo špatném pohybu ruky mi vystřelí bolest až do předloktí, loktu. Nevíte,co by to mohlo být? Předem děkuji

Inzerce
Odpovědi
Michal Novák1 poděkování

Tohle mám taky od včerejška, mám to na obou rukou a bolí mě i rameno, a střílí to do plotynky...

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. ledna 2010, 12:08:01

jméno a příjmení

tak to budou nějaká bebíčka ja už na ruce nosim ortezu kdyz pracuji na PC.

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. ledna 2010, 17:50:26

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Market (Vysoký tlak a hučení v uších) 24. července 2017, 20:38:40

Mě dal dr betahistin a dobry,zepry se to nedokrvuje,ale trvalo dlouho,obcas to slysim,ale uz ok.je… Diskutovat

• Vláďa (Průjem) 23. července 2017, 16:52:24

Dobrý den, pátý den mě trápí průjem nejdříve vodnatý, nyní už řídká stolice i s… Diskutovat

• Niki (Salmonelóza) 24. července 2017, 10:19:04

Dobry den mám horecky chodim kszdych 10 ,min na zachod mam jit k lekari?  Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.