Inzerce

bolesti kloubu

Da se nekde u nás jeste sehnat lek PAIN EXPELLER roztok ?Vzdy mi pomohl a najednou z lekaren vymizel.

Inzerce
Odpovědi
Zuzana Bila

Me teda na klouby pomohl Chondromax - prisel s tim manzel-bezec a ze ty jeho kolena trpi:o) Navic je za celkem rozumnou cenu oproti jinym podobnym pripravkum. Ted jsme zkusili koupit i dedovi, tak jsem zvedava jestli se taky osvedci.

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. června 2010, 09:49:17

Ivet

Tenhle přípravek neznám, mě doporučili Colafit a můžu říct, že to fakt není žádný fake pomohl mi jak nic.

26. srpna 2014, 16:56:54

Kačka

Mě pomohl enzycol jako sportovkyně namáhám klouby každý den a dostavaj zabrat.Doporučju,

23. května 2015, 08:42:54

Sabina Gotěková

Tak já teda nejsem nějaký extra sportovec. spíše tak inliny, kolo nebo běh....ale od té dby, co jsem začala trpět na klouby taqk jsem dostala doporučený Enzycol. Vyzkoušela jsem ho a je vážně fajn.Klouby mě nebolí a jsem vysmátá ;-)

3. srpna 2015, 09:11:24

Karel

A co Gelactiv? Máte někdo zkušenost?

12. dubna 2016, 09:24:36

Jan

Mám, velmi pozitivní, 2 mšsíce a výsledek fakt super.

14. dubna 2016, 09:12:43

Karel

S tím Proteo-Enzyme Q? ? Asi ho zkusím taky no. Pozeptám se v lékárně.

18. dubna 2016, 09:24:30

Jan

Ano ano. Určitě vyzkoušejte ;-) Doporučuji

25. dubna 2016, 09:01:34

Petr Koranda

Pain-Expeller vyráběla Galena. Bohužel ho už nevyrábí. Mě také vždy pomohl. Mám ještě zbytek, který je již několik let prošlý, přesto pomáhá.

7. dubna 2012, 11:35:08

Věra

Mě zase pomohl Priessnitz,měla jsem dlouhodobé problémy s koleny,ale nijak jsem to neřešila, potom jsem si zašla pro jistotu k lékaři a měla jsem náběh na artritidu. Začla jsem jíst hodně zeleniny a ovoce,ale to nestačilo. Koupila jsem si Priessnitz, který je přímo na klouby a je přírodní a není nijak drahý,jsem ráda, že jsem něco takového objevila, protože zatím mám od bolesti klid.

9. října 2012, 12:15:56

Markéta

Hezký den, v tomhle období a při těchto změn počasí se není čemu divit a taky mě chytly klouby. Už delší dobu se budím a nevím co mám dělat, protože to je taková bolest, že se to nedá vydržet..Nedalo mi to a zašla jsem si do lékárny, kde jsem si koupila Priessnitz. Vzpomněla jsem si, že kdysi jsme měla jejich krém a byla jsem s ním spokojená. Teď zase. Splnil to, co měl a pro jistotu ho ještě pořád užívám, ikdyž se mi to hodne zlepšilo. Jsem ráda, že se s tím dalo ještě něco dělat a zatím mám od bolesti klid :)

8. dubna 2013, 11:11:15

vlasta

ráda bych položila dotaz ale zadám rodné číslo a dál NIC nejde - poradíte mi Pressnitz- krém nebo tablety ??

2. května 2014, 09:02:29

Patrik1 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

27. listopadu 2013, 21:06:24

Martina

Dobrrý den, bolestmi kloubů trpím často spíš už pravidelně. Jsem už přece jen straší člověk, to si musím přinat. Vnučka mi donesla na narozeniny přípravek ENZYCOL 40+ a pocítila jsem zlepšení. Mladice už nikdy nebudu, ale pohyb je příjemnější.

28. dubna 2014, 22:14:12

MArta

Souhlasím.Enzycol pomáhá,

23. května 2015, 08:49:42

Naďa

Bolesti kloubů se mi zlepšili při použivání Colafitu!

29. dubna 2014, 18:22:49

Melánie

Enzycolu 40+ jsem nevěřila, ale po čase mě přesvědčil. Bolesti opravdu po čase ustoupily.

30. dubna 2014, 22:57:12

Chrobák

Zdravím Vás. Trpím DNOu a užívám přípravek Enzycol a mohu říci, že ač nedržím žádnou speciální dietu, hodně mi pomáhá. Bolest mívám jen když příjde "špatný den" a žiju v postatě normální život bez bolesti kloubů.

1. května 2014, 12:41:13

RadimLichý

Dobrý den. Jako podpuůrný prostředek na nemoc dnu, beru Enzycol. Pomáhá rozpustit krastalky kyseliny močové uvnitř kloubů. Mohu doporučit.

5. května 2014, 13:09:16

Marie

Enzycol dostávám k různým příležitostem od dětí a moc mi pomáhá. Co se týče zmírnění nemoci, jde o účinný lék.

30. května 2014, 17:47:54

Nasťa

já Enzycol dostala od syna. Sice mi bylo trochu smutno, když už mi vlastní dítě dává darem léky na bolest, ale stárneme všichni, co si budeme povídat. Každopádně mi pomohl a já jsem za to svým způsobem ráda.

1. srpna 2014, 22:53:50

Nika

Mě Enzycol také pomáhá, dostala jsem ho jednou na Vánoce, na moje bolavé klouby a užívám. Jsem spokojená. :)

12. ledna 2015, 14:15:01

Eliška1 poděkování

Zkouším Colafit a zatím mě klouby přestaly bolet, líp se hýbu, snad to vydrží :)

30. května 2014, 20:01:46

Martina

Souhlasím, taky mi moc pomohl! Je to výborná věc, vůbec nechápu, jak dneska lidi blázní s těmi přípravky pro koně, to bych se bála. Bůhví, kolik z nich je to schopno nacpat dětem, no hrůza... my se Colafitu držíme jako klíšťata :D s dcerou jsme teď prodělali úplně v pohodě první růstové bolesti díky té Junior verzi - myslím, že to je jediná vhodná kloubní výživa, která by se měla dávat dětem!

10. srpna 2016, 10:57:27

Lukysh1 poděkování

Zdravím, na internetu všude píšou, že je enzycol účinný lék proti dně. Máte s ním někdo zkušenosti? Uvažuji o koupi...

8. června 2014, 20:49:24

Kor Calom

Milý Lukyshi. Enzycol můžu jen doporučit. Beru ho již rok a bolesti výrazně polevily.

8. srpna 2014, 23:08:45

Superwoman

Enzycol opravdu pomáhá, můžu doporučit za mě i za sousedku :)

27. června 2014, 13:52:56

Jarka

Dobrý den a po jak dlouhé době Vám Enzycol pomohl? Já jen beru již několik týdnů a zatím jsem se sice dočkala zmírnění bolesti ale nic závratného.

1. září 2014, 14:09:11

marika novotná

Dobrý den, mě na klouby a záněty pomáhá Senzycol 220 tablet. Je k dostání v lékárně.

2. října 2014, 13:55:05

bozena

Senzycol je na klouby super, já ho beru už 2 měsíc

6. října 2014, 12:18:43

Alexandra

A co takhle Geladrink? Já neznám nic účinnějšího. Doporučila mi ho kamarádka, která má problémy dlouhodobější a proto toho vyzkoušela už víc. Je to český produkt, ,což je u mě velké plus, navíc ho bere podle toho, co jsem četla i hodně sportovců a má tradici na trhu snad dvacet let nebo co, pamatuju si, že už fakt hafo dávno, tohle užíval strejček.

15. října 2014, 18:47:52

Nikol1 poděkování

na zmirneni bolesti manzelovi pomohl enzycol, uziva ho ted i tchan a tez pocituje ulevu

18. října 2014, 21:52:23

Amélie Dé1 poděkování

Jak je to s užíváním geladrinku při těchto potížích? Máte ho někdo odzkoušený? Slyšela jsem, že je dobrý a pomáhá. Celkem mě přesvědčuje, že je to český produkt, který doporučuje mnoho odborníků.

20. října 2014, 21:06:04

Katarína

Mě pomohl Geladrink. Užívám ho už pár měsíců a pociťuju opravdovou úlevu. Dokonce jsem četla i doporučení doktorů pro různé vrcholné sportovce. Myslím, že jim by nikdo nedoporučoval nic, co neúčinkuje. Navíc to mám sama odzkoušené. Vyzkoušela jsem už několik příchutí a fakt mohu doporučit.

27. října 2014, 09:22:11

Anežka

Zdravím. trpím bolestmi kloubů už celkem dlouho, jsem už přeci jen starší dáma.. Na narozeniny jsem od svých dětí dostala Enzykol. Moc jsem tomu nevěřila, ale byl to dárek... zobala jsem ho měsíc, nic jsem na sobě nepoznala, s druhým měsícem ale už změna přišla a cítím se lépe.

27. října 2014, 12:17:55

Majka1 poděkování

Zdravím, Enzycol jsem užívala nějaký čas i já a fakt je dobrý. Nechtěla jsem tomu věřit, ale opravdu od bolesti uleví poměrně rychle. Myslím, že rozdíl jsem začla pociťovat už tak za 2-3 týdny.

14. listopadu 2014, 10:48:33

Marie

Zdravím, má kamarádka trpěla také bolestmi kloubů především při změně počasí. V poslední době si, ale na bolest nestěžovala a tak jsem si myslela, že se s ní už zžila, ale pak když jsem u ní byla na návštěvě, viděla jsem jak si bere nějaké prášky z modré krabičky s černou etiketou a takovou tou postavou (kostrou), která jde. Tak jsem se jí hned ptala, co to má a ona mi řekla, že je to doplněk stravy a moc jí pomohl, začínalo to nějako Sensyzol. Na 100% to začínalo na písmenko S! Tak snad by to někomu mohlo pomoci, pokud to najde podle mého popisu. Kdyby někdo chtěl tak napište a já zjistím přesný název.

15. listopadu 2014, 08:58:31

Karel

Mě pomohl zde již zmiňovaný enzycol také. zkoušel jsem mazadla, drinky, prášky, ale enzycol mi od bolesti kloubů ulevil nejvíce.

28. listopadu 2014, 21:16:58

Tereza Hlábová

Dobrý den, máte někdo zkušenosti se Senzycolem? Dostala jsem ho na Vánoce, že by mi měl pomoct na bolesti kloubů a svalů. Nejsem už zrovna nejmladší, ale sportuju. Díky přibývajícímu věku už to nejde tak zlehka jako dřív, takže mě často všechno bolí. Doufám, že mi Senzycol pomůže. Kdyby měl někdo nějaké zkušenosti budu ráda, děkuju..

27. prosince 2014, 16:15:46

Filip

Trpím dnou už asi 10let, bohužel se mi to z nohou rozšiřuje i na ruce:(( V rodině to je dědičné už snad pátým kolenem, takže už pomalu připravuju děti, co je za pár let čeká. Pořád se zde zmiňuje Enzycol, za mě osobně moc spokojený jsem nebyl, nepoznal jsem rozdíl, snad jen mi nevrzalo koleno, ale na každého to asi působí jinak.

30. prosince 2014, 16:28:27

Táňa

Za sebe doporučím jednoznačně Enzycol. Na bolesti kloubů zabral jako nic jiného. Doteď jsem vděčná za to, že mi ho kamarádka doporučila

6. ledna 2015, 22:06:52

Petruška Flkmanová

Dlouho jsem vybírala, co užívat. Doktor pořádně neporadí, v lékárně se zeptaj vždy kolik do toho hodláte investovat. To je dotaz nad zlato. Chci snad něco, co pomáhá neřeším, ejstli za to dám stovku nebo 500. Dobře, řeším, ale ne primárně. V lékárně prd poradí, net je plný recenzí všech doplňků stravy a teď babo raď. No...... Zkusila jsem Geladrink. Protože jsem na orling četla několik doporučení vrcholných sportovců, ale znám osobně i lidi, kterým pomohl. A fakt je to nej. Není sice nikde moc vidět nebo teda já si na něj nikde nějakých masových reklam v telce atp. nevšímám, o to větší má účinky si myslím. Takže já doporučuju orling z vlastních zkušeností a bohaté rešerše internetu:)

14. ledna 2015, 23:30:42

Lili

Enzycol mohu potvrdit i já u nás doma se osvědčil na bolest kloubů rovnou dvěma členům. Manžel na něj nedá dopustit a to jste měli vidět ten kraval, který předcházel tomu, že to vůbec začal brát.

23. ledna 2015, 21:44:43

Hanka

Za sebe taky chválím Enzycol, je to můj pomocníček proti bolestem kolen. Bolet nepřestaly, ale alespoň už tak netrpím a to je prima:DDD

24. ledna 2015, 16:33:00

Lenka

ja musim chvalit enzycol. hodne jsem pribrala a bohuzel mam nadvahu ktera mi rozjela klouby a zacaly hrozne bolet. ted se snazim shodit ale beru na to enzycol protoze me casto boli nohy a snad vsechny klouby co muzou byt. :((

13. února 2015, 11:33:14

Tereza G.

Jak je to s tím enzycolem? Je víc druhů někde jsem viděla něco enzycol 40+ a ja se v tom nevyznam to je rozdíl v intenzitě nebo jak? Bohužel mám klouby ve strašném stavu a hrozně mě bolí i vyjít do schodů. Na ten enzycol jsem četla dobré recenze, jen se moc nevyznám v tom jaký teda jestli ich je vic.

14. února 2015, 12:52:44

Lenka

já teda znám strong power - enzycol. A ten může brát kdokoli na bolavé klouby :)... pokud by neco takoveho bylo tak bych tipovala ze je to pro lidi ve věku nad 40llet

17. února 2015, 23:16:49

Ema1 poděkování

ortoped mi predpisal na bolesti klbovtabletky Piascledine. Bral z vas niekto tieto lieky, aspon pomahaju, a neni po nich nejako spatne? dakujem za kazdu odpoved

22. února 2015, 14:50:04

Iveta1 poděkování

Na bolesti kloubů můžu doporučit Enzycol. Užívám ho od Vánoc a citím se mnohem lépe. Schody, které mi dříve dělaly velký problém, jsou teď hračka. :)

2. března 2015, 00:42:33

Magda

Také mám více než skvělou kušenost s Enzycolem. Je to můj velký kámoš a díky něho můžu zase běhat.

4. srpna 2015, 08:09:45

123
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarča (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 1. prosince 2016, 21:30:39

Dobrý večer ráda sem napíšu co užívám......beru B 17 a užívám Kurkumu....a doplňuji… Diskutovat

• Jana Dvořáková (tralgit) 1. prosince 2016, 19:45:37

To nemám,můžu se ale něco zeptat? Nevíte,co se stane,když si člověk vezme asi 3 roky… Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 23:20:26

doktoři chlamydie nepřiznají, neumí je léčit a vůbec to není jednoduché, nejsou to jenom… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.