Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

bolesti kloubu

Da se nekde u nás jeste sehnat lek PAIN EXPELLER roztok ?Vzdy mi pomohl a najednou z lekaren vymizel.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Majka
1x

Zdravím, Enzycol jsem užívala nějaký čas i já a fakt je dobrý. Nechtěla jsem tomu věřit, ale opravdu od bolesti uleví poměrně rychle. Myslím, že rozdíl jsem začla pociťovat už tak za 2-3 týdny.

Franta

Do Enzycolu už nikdy nepůjdu, ted už na klouby jen a jen Alavis, to je pro mě záruka vyléčení

Veronika

určitě ten alavis výlečí, sama jsem to na sobě pocítila

Marie

Zdravím, má kamarádka trpěla také bolestmi kloubů především při změně počasí. V poslední době si, ale na bolest nestěžovala a tak jsem si myslela, že se s ní už zžila, ale pak když jsem u ní byla na návštěvě, viděla jsem jak si bere nějaké prášky z modré krabičky s černou etiketou a takovou tou postavou (kostrou), která jde. Tak jsem se jí hned ptala, co to má a ona mi řekla, že je to doplněk stravy a moc jí pomohl, začínalo to nějako Sensyzol. Na 100% to začínalo na písmenko S! Tak snad by to někomu mohlo pomoci, pokud to najde podle mého popisu. Kdyby někdo chtěl tak napište a já zjistím přesný název.

Karel

Mě pomohl zde již zmiňovaný enzycol také. zkoušel jsem mazadla, drinky, prášky, ale enzycol mi od bolesti kloubů ulevil nejvíce.

Tereza Hlábová

Dobrý den, máte někdo zkušenosti se Senzycolem? Dostala jsem ho na Vánoce, že by mi měl pomoct na bolesti kloubů a svalů. Nejsem už zrovna nejmladší, ale sportuju. Díky přibývajícímu věku už to nejde tak zlehka jako dřív, takže mě často všechno bolí. Doufám, že mi Senzycol pomůže. Kdyby měl někdo nějaké zkušenosti budu ráda, děkuju..

Filip

Trpím dnou už asi 10let, bohužel se mi to z nohou rozšiřuje i na ruce:(( V rodině to je dědičné už snad pátým kolenem, takže už pomalu připravuju děti, co je za pár let čeká. Pořád se zde zmiňuje Enzycol, za mě osobně moc spokojený jsem nebyl, nepoznal jsem rozdíl, snad jen mi nevrzalo koleno, ale na každého to asi působí jinak.

Táňa

Za sebe doporučím jednoznačně Enzycol. Na bolesti kloubů zabral jako nic jiného. Doteď jsem vděčná za to, že mi ho kamarádka doporučila

Petruška Flkmanová

Dlouho jsem vybírala, co užívat. Doktor pořádně neporadí, v lékárně se zeptaj vždy kolik do toho hodláte investovat. To je dotaz nad zlato. Chci snad něco, co pomáhá neřeším, ejstli za to dám stovku nebo 500. Dobře, řeším, ale ne primárně. V lékárně prd poradí, net je plný recenzí všech doplňků stravy a teď babo raď. No...... Zkusila jsem Geladrink. Protože jsem na orling četla několik doporučení vrcholných sportovců, ale znám osobně i lidi, kterým pomohl. A fakt je to nej. Není sice nikde moc vidět nebo teda já si na něj nikde nějakých masových reklam v telce atp. nevšímám, o to větší má účinky si myslím. Takže já doporučuju orling z vlastních zkušeností a bohaté rešerše internetu:)

Lili

Enzycol mohu potvrdit i já u nás doma se osvědčil na bolest kloubů rovnou dvěma členům. Manžel na něj nedá dopustit a to jste měli vidět ten kraval, který předcházel tomu, že to vůbec začal brát.

Hanka

Za sebe taky chválím Enzycol, je to můj pomocníček proti bolestem kolen. Bolet nepřestaly, ale alespoň už tak netrpím a to je prima:DDD

Dominik

na klouby určitě účinnější Alavis, už jen díky tomu, že je komplet z přírodních surovin

Lenka

ja musim chvalit enzycol. hodne jsem pribrala a bohuzel mam nadvahu ktera mi rozjela klouby a zacaly hrozne bolet. ted se snazim shodit ale beru na to enzycol protoze me casto boli nohy a snad vsechny klouby co muzou byt. :((

Tereza G.
1x

Jak je to s tím enzycolem? Je víc druhů někde jsem viděla něco enzycol 40+ a ja se v tom nevyznam to je rozdíl v intenzitě nebo jak? Bohužel mám klouby ve strašném stavu a hrozně mě bolí i vyjít do schodů. Na ten enzycol jsem četla dobré recenze, jen se moc nevyznám v tom jaký teda jestli ich je vic.

Lenka

já teda znám strong power - enzycol. A ten může brát kdokoli na bolavé klouby :)... pokud by neco takoveho bylo tak bych tipovala ze je to pro lidi ve věku nad 40llet

Ema
3x

ortoped mi predpisal na bolesti klbovtabletky Piascledine. Bral z vas niekto tieto lieky, aspon pomahaju, a neni po nich nejako spatne? dakujem za kazdu odpoved

Iveta
1x

Na bolesti kloubů můžu doporučit Enzycol. Užívám ho od Vánoc a citím se mnohem lépe. Schody, které mi dříve dělaly velký problém, jsou teď hračka. :)

Magda

Také mám více než skvělou kušenost s Enzycolem. Je to můj velký kámoš a díky něho můžu zase běhat.

Iveta

Tak to je super. To si úplně vzpomínám, jak mi kamarádka doporučovala toho Kamzíka a Colafit. Tenkrát jsem Entycol ještě neznala....ale nedá se to vůbec srovnat.

Magda

Jéé, tak to já jsem šla najisto, protože mi byl enzycol doporučený jednou rodinnou příbuznou. Ani nechci myslet na to, že bych musela podnikat tu dlouhou cestu a zkoušet jeden produkt za druhým, než najdu ten pravý, který skutečně funguje.

Iveta

Tak to jste měla teda štěstí, ptž je vážně úmorné, když kupujete pořád dokola a pořád dokola čekáte, zda vám to zabere. A pořád se nic neděje... Jsem z toho pak hodně unavená a hlavně znechucená.

Magda

To si umím živě představit. Divím se, že jsi ještě schopná se v tom plácat na nějakých forech.

Iveta

Stále doufám, že najdu to pravé, co mi bude vyhovovat a překvapí mě.

Magda

Musíte vyzkoušet a uvidíte. Každopádně bych vám určitě nedoporučila nic špatného, kor když už jste toho vzkoušela tolik a bez úspěchu.

Iveta

Toho si velice vážím. Jste hodná. No nezbývá, než do toho jít a vyzkoušet jeho skvělé účinky.

MAgda

Vyzkoušejte, uvidíte, že budete spokojená ;-)

Kryštof

Dobrý den, mohu se zeptat, jaká účinná látka je ibsažena v tom Enzycolu? Mockrát vám děkuji za odpověď.

Lauman
1x

ahoj začalo jaro a já se hrozně moc těším na kolo a běh a všechny venkovní aktivity mám i nové brusle a raději pro jistotu i enzycol aby mi ta radost hned nezmizela kvuli bolavým kolenum!

Lenka

já používám dlouhodobě aloe vera freedom jak k pití,tak jednorázově tablety a při akutní bolesti MMSgel s kolagenem a jsem v pohodě oba s přítelem jsme sportovně založeni,přítel hraje hokej,píská hokej,jezdíme na bruslích,kole atd.za nedlouho nám bude padesát ale cítíme se perfektně.klidně pište na [email protected]ělíme se o radost z pohybu.Pěknou neděli.

Natálka

Dobrý den, můžu jen doporučit Enzycol jsem s ním nadmiru spokojená.

Pitris

A myslíte, že by mi ten Enzycol také pomohl na bolavé klouby?

Kikina23

Ahoj, prosím ´, byl mi v lékarně doporučen na bolestivá kolena cemio kemzík, ale narazila jsem na Vaši diskuzi a na pár recenzí ohledně enzycolu, můžu se tedy zeptat, je v těchto přípravcích nějaký rozdíl, krom tedy ceny? Díky za odpovědi.

DubBar

Taky ve složení

Kikina23

A dá se takhle říct, co je lepší?

DubBar

Řekl bych že kombík,ale záleží čemu dáte přednost.

Kikina23

Kombík?

Kikina23

A přednost?Teď nerozumím...

DubBar

Promiňte kamzik,myslím tím jestli ciste přírodním latkam pro tělo známým a nebo ruznym extraktem.

Kikina23

A co prosím obsahuje co?

DubBar

Kamzik kolageny a enzycol extrakty z višně a celeru

Kikina23

A lepší je?

DubBar

To je težké říct, oba mají přírodní látky a cenově,když si to rozpočítáte je to na stejno.

Kikina23

A vy máte zkušenost s nějakým z těchto přípravků?

DubBar

Ano,jsem sportovec a ono se to nezdá, z počátku nemusíte mít viditelné problémy,ale beru to spíš jako prevenci a posilnění pro klouby,šlachy,také hodně jím i želatinu,gumové bonbony,prostě vše,co by mi mohlo pomoci.

Kikina23

A s jakým z nich?To opravdu pomáhá ta želatina atd?

DubBar

S kamzíkem,ale spokojený moc nejsem,uvažuji právě o enzycolu,ono člověk má zkoušet,dokud se dá a nakonec vždy dojde k něčemu,co mu pomůže.

DubBar

A ano pomáhá,můžete skloubit enzycol,popřípadě kamzíka a k tomu třeba právě tu želatinu.

Kikina23

Jak tady čtu a porovnovám,tak kamzík je čistě jen na klouby a enzcol má více účinků na organismus,pořád váhám,ono nechce se mi vyhodit jen tak 500 z okna víte.

DubBar

Do zdraví se musí investovat,máme ho jen jednou a žijeme jen jednou,takže bych se takovéto investice nebránil a 500 není moc.

DubBar

A když to rozpočítáte tak za den(a pro zdraví kloubu) dáte třeba pár kaček.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce