Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

bolesti kloubu

Da se nekde u nás jeste sehnat lek PAIN EXPELLER roztok ?Vzdy mi pomohl a najednou z lekaren vymizel.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Kikina23

takhle jsem se na to nedívala to máte pravdu,ale přece jenom,nejspíš zvolím něco,kde je toho víc a co pomáhá na víc věcí,takže enzycol a nevíte,za jak dlouho poznám účinky?

DubBar

3 měsíce postačí určitě a poznáte 100% a jaký problém Vás tíží,že chcete enzycol?

Kikina23

Mám problémy s kolenem,různé prodělané záněty a to jen díky jednomu letnímu dni minulého roku a hraní fotbalu s přáteli a od té doby nehorázné problémy.

DubBar

Tak to věřím,že Vám pomůže,podpora pohybového aparátu je důležitá a zejména,pokud s ním není něco v pořádku ať už zvolíte enzycol nebo kamzík nebo jiný přípravek nebo pomoc.

Kikina23

také v to věřím a proto se poohlížím po nějakém vhodném přípravku,mastičkám už dlouho nevěřím a teď už chci přímo něco,co budu papkat a budu vědět,že pomůže a všude možně na netu se dočítám,že enzycol pomáhá,tak uvidíme jestli pomůže i mi.

DubBar

Pomůže Vám vše,co si budete přát a věřit v to,že vám to pomůže, o tom je pevné zdraví,hlavně i duševní a udělá to s člověkem hodně,s přípravky či bez,pozitivní myšlení:-)))Pak dejte vědět jestli enzycol pomohl.

Kikina23

Určitě dám vědět:-)Jste moc hodný,že radíte a pomáháte,dneska najít někoho,kdo porádí a řekne upřímně například,že kamzík nepomáhá,kupte si radši enzycol a naopak,takových je málo.

DubBar

Tak lidé si mají pomáhat a pokud mám s něřím vlastní zkušenosti a vím,že by to člověku mohlo pomoci,proč mu to nesdělit,nemyslím si,že bych dělala reklamu nějakému přípravku nebo naopak naschvál kritiku,pokud mi pomůže enzycol,řeknu lidem,ano,používejte,pokud ne,řeknu ruce od něj a je to tak s dalšími věcmi.

Kikina23

Přesně tak,zkušenosti s někaým přípravkem se mají předávat dál,ať už jsou dobré nebo špatné,díky moc za info a vysvětlení rozdílů mezi enzycolem a kamzíkem.

DubBar

Není vůbec zač,budu muset jít,mějte se krásně a pak dejte vědět,pohybuju se tu celkem často:-)

Kikina23

Nashledanou,taky se mějte pěkně a ještě jednou děkujuu

Lukáš Maštera

Enzycol také není špatný, to má paní viz výše pravdu.

Frederika Mišíková

Na co je ten Enzycol dobrý prosím :) ?

Jana

Enzycol je super! Ten pomohl i nám. Trpím dnou a není to nic příjemného. Enzycol mi aspoň ulevil a člověk je hned spokojenější.

Miluška

Mě byly doporučeny kolageny od rosenpharma. Zkouším ho druhý měsíc a a bolesti kloubů se mi již zlepšily. Navíc se mi zlepšuje kvalita nehtů, což jsem nečekala :)

Jitka

Mě teda naštěstí klouby nebolí ani nic podobného, ale sestra jí doplňky stravy s kolagenem a je spokojená s účinky. Prý má nějaký, kde jsou vysoké dávky.

Jitka

No možná bere ten co vy. Opravdu netuším, ale zeptám se jí, abych věděla, popřípadě porovnala.

Miluška

Tak kdyžtak zjisti a uvidím :)

Karla

Tak zkuste Enzycol. Ten mi doporučila kamarádka, která s nim měla svou zkušenost a jsem ji za to vděčná. Uvidíte, že pomůže i V ám ;-)

Jitka

Tak prý má kolagen forte s kyselinou hyaluronovou. Já to neznám, ale říkala tento.

Jitka

Tak prý má kolagen forte s kyselinou hyaluronovou. Já to neznám, ale říkala tento.

Ivana

O Enzycolu jsem už četla, ale zatím jsem u mnou ověřeného Colafitu, ten mi příjde, že je asi nejlepší.

Miluška

Tak to má ten co já, zatím to vypadá slibně. Sestra je spokojená?

Jitka

Chválí si ho, mě se zdá, že se jí po něm docela vypnula pleť. Ale možná je to můj pocit a není to kolagenem.

Bára

zdravím, při sportu nebo větší zátěži mě pobolívají klouby, chtěla bych to začít nějak řešit, co myslíte, že je nejlepší si koupit?

Vašek

ahoj, mě hodně pomohl artaxin. Hodně sportuji, tak mám taky problém s klouby.

Bára

a je to volně dostupné? K doktorovi se teď vůbec nedostanu, tak potřebuji něco, co si mohu koupit bez předpisu...

Vašek

ano, prodají vám to normálně v lékárně bez předpisu. Kdyžtak se poptejete tam ;)

Julie
1x

Já mám zase dobrou zkušenost s Colavitem :-) Ulevil mi hrozně :-)

Renata

Mě pomohl Condrosulf,objednala jsem si ho s Sleky.cz za docela příjemnou cenu, a po poměrně krátkém čase mi pomohl

Hana

Taky mam enzycol, vyhoda ze je volne dostupny, ja objednavam take jako pani renata z lekarny sleky.cz

Petra

Přikláním se ke Colavitalu - nalákal mě na vysoké množství kolavitalu myslím že 1000mg?.. jsou to takové netradiční kostičky :-) Užívám delší dobu a pomáhá mi :-)

Žaneta

Pleť vypnutá po kolagenu? To slyším poprvé

Iva

No jasně vypnutá, vždyť kolagen je součástí těla i v kůži. Takže pomáhá její elaticitě a vypnutí :)

Marcela

Mě hodně pomohl Enzycol.Doporučili mi ho v lékárně a jsem moc ráda. Klouby už tolik nebolí a je to hned o něčem jiném ;-).

Majda

Také trpím bolestmi kloubů. Ale většinou jako ve vlnách akutně a ne stabilně

Alena
4x

Pro Majdu- moje kamarádka měla potíže s kloubama a po dvou letech lékaři zjistili,že má napadená kolena chlamydiemi. Teda až když šla k lékaři v Německu,u nás se parazitama nikdo z lékařů moc nezabývá.

Jean

To je správný komentář, souhlas, jenom aby se pdle toho někdo léčil !

Pavel

V tom případě doporučuji Almiral gel. Výborný na tyhle bolesti. Nebo i po sportu, nebo když si narazíte klouby nebo natáhnete svaly

Kotková

Almiral mi pomáhá také. Naposledy po projížďce na kole mě tak bolely svaly. Namazala jsem a za chvíli přišla úleva

Eva

Tak almiral není nic nového, my už používáme asi rok a můžu jen doporučit

Alena

Tak to jsme na tom podobně, já teda těch gelů a mastiček vyzkoušela více, ale ten almiral pomohl asi nejlépe

Pavlik

A co po plavání třeba? Už jsem starší ročník a po plvání mě občas bolej svaly

Gabča

To mě taky

Hana

Myslím, že na to ten almiral pomáhá také

Koliba

Rozhodně pomáhá, moje manželka to používá i po plavání

Vanda

Tak to by se mi hodilo, vyzkouším

Beran

To se jakoby ví všeobecně, že tyto chladivé gely mají dobré účinky. Už vlastně ta aplikace samotná uvolňuje

Kajus

Doporučuji koupit kloubní výživu GelActiv Proteo-Enzyme Q, osvědčil se mi, stačí 2 tablety denně a už po dvou týdnech jsem cítil první zlepšení..

Magda

Za mě tedy jednoznačně kostičky Colafit Junior. Úplně mi po nich zmizela bolest v kolenou a beru je dál preventivně. Byly mi doporučeny v lékárně.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce