Inzerce

svalove revma??

dobry den, je mi 68 let. muj osetrujici lekar mi pred sedmi lety diagnostikoval svalove revma, na ktere mi predepsal tablety MEDROL. Tento "lek" jiz uzivam 7let. Me problemy spocivaji v tom, ze mam slabost v kolenou, od kolen nahoru me boli svaly. ten samy problem v pazich... Prosim o nejakou radu, protoze za nekolik dni jdu ke svemu lekari, tak bych mu rada navrhla jiny, mozna snad lepsi lek popripade jinou lecbu mych problemu. Mam pocit, ze muj osetrujici lekar zna jen nekolik malo leku, ktere predepisuje porad dokola a nove leky a lecebne metody mu unikaji. Za pripadne rady moc dekuji. Kveta

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 104 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • n (ukončení léčby antidepresivy) 27. května 2017, 18:53:26

Nika - ako sa mas? Je to uz lepsie? Alebo stale citis nejake abstinencne priznaky? Diskutovat

• Svetlana (Projímadle) 26. května 2017, 19:02:02

já mám třeba zase dobrou zkusenost s projimadlem duphalac...  Diskutovat

• David (Stolica) 25. května 2017, 13:44:19

Změna stravy nebo zařazení nových potravin do jídelníčku je super rada...bohuzel to… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.